Přejít na výpis diskuzí

Král Artuš

FILM 4.3.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chybí mi zde postava Dagonetta
  • :)))))

    je to prostě nejlepší historickej film co jsem kdy viděla. Hlavně lancelot je božííí!!! :)
  • historicky zajímavý film

    tak za prvé si myslim, že je to moc dobře zpracovaný film, který dává úplně nový pohled na artušovské legendy a to tak, že je mnohem uvěřitelnější než ty pohádky o Merlinovi a excalibru, vodní paní a dalších, co jsou známé už staletí....
    když opomenu výběr herců (protože mám pocit, že většina z Vás, kdo jste komentovali tu hlavně oceňujete, jak pěkný chlapi to jsou *3* což nic proti, taky si myslím, že stojí za pohled -a ne jeden) tak já osobně jsem hrozně ocenila prezentaci různých typů etnik, ke kterým rytíři patřili, což se dalo poznat hlavně na oblečení... takže zpracování kostýmů ve filmu je prostě na jedničku *14*
    • ano,film se povedl *3*
  • super film

    Ahoj te,jen sem vám chtěla říct,že mám stránky a Artuši a jeho rytířích tak se podívejte www.kral-artus.estranky.cz a Lancelot je nej..... *3*
  • nanny.18

    Nejlepší

    Nejlepší filmík a Lancelot je v něm nejhezčí klučina *14*
  • natali.rose

    artuš :)

    ahoj dpofám že jste všichni včera viděli Artuše....taky jsem ho viděla už hodněkrát, ale stále mi při něm buší srdce *4* je to překrásný film *14* ....a ta písen Tell me now je nádherná *14* a to nemluvím o clive, v Artušovi mu to moc sluší
    • Re: artuš :)

      ahoj a nevis kdo zpiva tu pisnicku to tell me now *7*
      • Re: Re: artuš :)

        ENYA, jako vždy. Konec Pána prstenů a další filmy taky.M
      • Re: Re: artuš :)

        Tell me now zpívá mária brennan *14*
  • janninna

    film

    Film je parádní. Viděla jsem ho mockrát a ještě nemám dost. Ale chtěla bych sehnat soundtrack. Můžete mi poradit?
    • ahoj,soundtrack seženeš jednoduše ;) tedy pokud ho už nemáš ;) ....do googlu si zadej King Argur a vyjedou Ti tam asi 2 linky..potom videa na youtube a pod tím je odkaz na ulozto.cz ten odkaz jsem před chvíli použil a funguje ;)
  • Artuš

    Ty,co píšeš,že je to děs,nevím jak si podobné téma představuješ...Před fantazií musím smeknout...Mě se spíš líbil Lancelot než Artuš. *13*
  • Král Artuš

    Ten film sem viděla už mockrát a mně se teda líbí.Není to můj nejoblíbenější film,ale nese v sobě myšlenku a určitý poselství.Po jeho shlédnutí sem si uvědomila určitý věci a sem za to ráda!Vážně povedenej kousek!!!
  • King Arthur

    Mně se ten film líbil .Hlavně to že tam nebyli známý herci to je dobře.A je to moc dobre natočený a je to točený v Irsku a taky se musí zdůraznit že ti herci se všechno museli naučit:jezdit na koni , bojovat a tak.Ten film je dobrej *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit