Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj nevíte v jaké serii hraje Paul Wesley *15* díky *14*
  • Prosim, nedokáži přiřadit díl, který v titulcích začíná /kdo je tommy lewis, záhada zmizelého chlapce/ kriminálka objasní vraždu malého chlapce, kterou spáchal obchodník z ulice
    • Je to 9.řada 5.díl *3*
  • nikolicek

    NY THE BEST

    nejlepší kriminálka :)) Stella je dokonalá ♥
  • deedee14

    Nevite

    ahoj nevíte v jaky serii a v jakym dile je criss Angel diky *4*
    • gunny

      Re: Nevite

      Je to série 3 díl 18.
      Sleight Out of Hand
  • veronica.m.

    ny

    ahoj zboznuju tuhle kriminalku tak asi jako vy vsichni tad y :DD ale chtela jsem se zeptat kde najdu patou serii presneji dil 5.18.. pls dik predem *14* *14* *14* *14*
    • Já jsem si našla všechny díly na ulož.to.Teď už je tam dlouho 15.díl 9.řady.Čekám až se tam objeví poslední dva díly.
  • vrtulka

    konec

    já to nechápu. proč každá série musí končit tak napínavě? teď dávali na AXN poslední díl šesté série a zase to napnuli a já nemůžu nikde na netu sehnat o čem bude první díl sedmé série, kterou začnou v Americe vysílat v září *9* hlavně když se jedná o Dannyho, Lindsey a tu jejich malou holčičku. jestli se jim něco stane tak na to přestávám koukat *9*
  • série

    nevíte kde se daj sehnat 1,2,3,4 a 5 serie pokud pls napište díkes
  • vrtulka

    6. série

    23.9. začla v Americe 6. série. doufám, že se co nejdřív dostane i k nám *4*
  • vrtulka

    :(

    Lidičky nevíte někdo jestli v tý přestřelce na konci páté série někdo zemře? doufám, že ne *9*
    • Re: :(

      vrtulka: nevím nejsem si jistá ale zdá se mi že zemře tá Jessica Angelová.. ona myslím chodila Flackem.. škoda tá byla v pohodě *9*
    • veverkaveve

      Re: :(

      no podle toho co jsem slysela ja tak ne ale ty nasledky střelby budou takové prostě nikdo neumře akorat Danny mozna bude ochrnuty mozna to nwm jiste
    • werik

      Re: :(

      no nikdo by neměl umřít(pokud jsem dobře četla),ale je jistý že to někdo z nich "koupil"
      • vrtulka

        Re: Re: :(

        ajejej to není dobrý *9* to jsem teda pěkně napnutá *3*
  • 6. série

    Zdravím lidičky. chci se jenom zeptat. nevíte někdo jestli byla natočená 6. série New Yorku? jestli jo, kdy se bude vysílat? je to nejlepší seriál co znám a nejvíc fandím Lindsay a Dannymu *14*
    • werik

      Re: 6. série

      na jednoduchou otázku,ještě jednodušší odpověď........ano 6.řada už byla natočena....a bude se nejspíš vysílat letos na podzim na CBS(nejspíš..... *3* )
      • Re: Re: 6. série

        moc ti děkuji za odpověď, udělalo mi to ohromnou radost *3*
        • werik

          Re: Re: Re: 6. série

          jo nemáš zač...... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit