Přejít na výpis diskuzí

Kvaska

FILM 4.3.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KVASKA

    kvaska je jeden z nejkrásnějších českých muzikálů. Lucka Vondráčková s Filipem Tomsou jsou skvělí. Perfektně jim to spolu ladí a jsou dobře sehraná dvojka. Landa a Pomajbo tomu doplnují humor. Malá Landová je taky celkem srandovní. Lucka je v tomhle muzikálu bezkonkurenčně nejlepší. Je skvělá a nádherně zpívá. Kvaska je proste super a Lucka V. je senzační.
  • prostě nej

    Kvaska je ten nejkrásnější muzikál co jsem kdy viděla. A Landa je prostě boží ží ží *3* *14* *3*
  • Kvaska je superr

    Kvaska se mi líbí,už jen pro to jak to je hezky udělany a nahtočeny.Povedlo se....Fakt super ... *3* *14*
  • nika1979

    kvaka @muzikal

    muzikal
    kvaska-,,,,,,,,,,,supr .je to tuklod srdce. touha je zazrak kamo.........
    ,,,,,,, tanec teže. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • barka.3

    Úža!!

    To bylo fakt pěkný!! Filip je prostě nádhernej a Lucka nejvíc borka. Jen mi fakt bylo líto toho Oskara:) A nejlepší byla ta malá:)
    • Re: Úža!!

      já jsi myslím že kvaska je fakt jako hus´tárna a prdel.......... newm jako kolikrát jsem jí viděla ale je to fakt jako hustý *13* *8*
  • kvaska

    co ma v tom kanistru?
    • Re: kvaska

      KVASKU! vypadá to jak mlíko *13* *5*
    • Re: kvaska

      Kvasku tam maj! *5*
  • Kvaska

    Naprosto dokonalej film! Jeden z nejlepších co sem kdy viděla, perfektní výkony herců,skvělá hudba,.... vřele doporučuju!!!! *14*
  • Mrtě fiiiiilm!!!!!

    Joo,tak tohle je fakt mrtě film tyoo,ten režisér tam a samozřejmě hlavně Lucinečka Vondráčková...=o) *14*
  • Kvaska

    nejvíííc film!!!!!! *14*
  • Kvaska

    Ten film je úžasnej viděla jsem ho zatím 2x a chci zase!!!!Herci úžaní hlavně Daniel Landa, Filip Tomsa a Henrich Šiška!!! *14* *14* *14* *1*
    • Re: Kvaska

      je to super filmik ale diskopříběh je lepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
      miluhu Rudolfa Hrušínského neml.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit