Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Letopisy narnie *14* *15* je můj nejobliíbenejší film akorat tahle ta 3 plav jitřniho poutnika *8* když tam neni petr se zuzkou tak to neni ono ale jinak 1,2 jsou uzasne !!!!!!!! obzvlašt ta 2 ale ten konec je smutny petr je vzdycky vedl a zachranil nakonec v 1 i nakonec 2 na trojku se divam jen pro to že tam hraji lucka s edmundem všichni ty herci jsou v 2 nejhezčí !!! *4* ** a aslan se jim fakt povedl se to muj muj nej film !!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Letopys Narnie je asi nej krásnější film na světě hlavně ten lev Aslan se jim moc povedl na tom počítači. Tet v sobotu čekám na další letopis Narnie už se na to těším. *14* *14* *14*
  • magda.kucerova.984
    letopisi narnie patří mezi mí oblíbený pořady u 3 dílu sem se rozbrečela pak sem chytala rapla protože sem nikde nemohla najít další díli any v angličtině ja si ohryžu prsty do té doby! *4*
  • Ja som ale videla že proste bola som u babky a snou ked sme boli nakupovať tak ja som uvidela medzi cédečkami ten diel Stříbrná židle .
    A bratranec si ho kúpil ale ja si ho od neho požičiam a kuknem .
    Je to s titulka ma ale je to SUPER . "On hovorí. " :D :D :D
  • vím že narnie je fantasie těch čtyř ale je to velmi pěkné ale u 3 dílu jsem brečela na konci jak se všicni loučili
    • já taky *13*
  • tea301
    Narnie patří k mým nejoblíbenějším filmům *4* Je to něco neuvěřitelného a krásného, ale musím přiznat, že Plavba Jitřního poutníka mě zklamala. Asi jsem od toho čekala víc, ale zdá se mi, že už to nemám to Narnijské kouzlo, tu krásu toho světa. Možná to dělá i to, že tam už není Zuzka a Petr. *13* A ten dabing... PO 2. dílu jsem psala Skandaru Keynesovi, že to bylo naprosto úžasný a jestli by mi poslal autogram, nevím, jestli bych to udělala i po 3. dílu. *13* Uvidíme, co s tím dále provedou *4*
  • vampirediariesstefansalvatore
    Lidi tak jinak...Po Plavbě Jitřního poutníka se nebude natáčet až do roku 2014, v roce 2014 bude natočenej Čarodějův synovec, a v roce 2015 pak Stříbrná židle...Tím filmy Narnie nejspíš skončí. *3*
    A jinak...Přečtěte si nejdřív knihy, aby jste se tu furt nehádali, ne?Logický... *3* ... Jo, v dalších dílech se už naše oblíbená čtveřice nevrátí...Čarodějův synovec přechází ději Lev, čarodějnice a skříň, bude to o profesoru Kirkovi..;)Jak objevili Narnii. A Stříbrná židle bude zase s Eustacem a jeho kámoškou Jill Poleovou....Fakt, přečtěte si knihy..;)) A omlouvám se za spis ;))
  • kdyz tam nebude petr ani zuzka tak to nebude ono mne se stejne nejvic libyla jednicka *13*
  • .snoopy.

    Písnička

    Nevíte někdo kdo na konci Letopisy Narnie - Plavba Jitřního poutníka zpívá tu písničku?
    • Re: Písnička

      Victoria S - There's A Place For Us
      veeelmi pekna pesnicka *1*
      • .snoopy.

        Re: Re: Písnička

        Moc děkuju *1*
  • a..

    a to jsem chtěla...7dílu to kdyz uz ve třetím budou málokrát zuzka a petr proboha tak to v těch dalších dílech...no mrzí mě to no :/
    • Re: a..

      ja citam narniu pre to lebo je to NERNIA, nie pre postavy alebo prostredie... proste je to Narnia sama o sebe *1* a tak ma to aj bavi *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit