Přejít na výpis diskuzí

Lovci Duchů

FILM 4.3.2007 
66 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakmile jsem se podívala na první epizodu, hned mě to chytlo :D stala jsem se na tom trochu závislá. Teda, jestli trochu znamená úplně. Seriál jsem si nejvíc oblíbila, doufám, že to neskončí u 11. série (ta už je potvrzená) a pojede se dál :D
  • ahoj nevite kde bych stahla 8 a 9 radu diky
    • ahoj 8 a 9 řada je ke stažení na ulož to..s vloženými titulky *3*
  • Ahojte, neví někdo jméno herce který hrál Castiela?? Všude hledám, ale marně :P kdyby někdo věděl, dejte pls vědět na facebook - Katherine Vocklieb. Moc děkuju, předem ;)
    • Misha Collins *4*
    • Castiela hraje Misha Colins
    • misha collins a nevíte herce crowlyeho???
      • Crowley - Mark Sheppard
    • misha collins
    • ahoj jmenuje se Misha Collins
  • já osobně zbožnuju ty díly lovci duchu,škoda už to nedavají místo toho dají třakovou blbost která nestojí za to aby hrála místo lovci duchu znám fanynky kteří umírají touhou to znovu vidět od prvního dílu já jsem jedna z nich ale,za to moje sestřenice si to všechno nahravala jen proto abysi to mohla kdykoliv pustit znovu a to jen kvuli Jensenovi Acklesovi obě jsme do něj blázni opravdu moc diky všem kdo si přečte tento komentář moc děkuji i já si přečtu ten vačš jestli nějaky napišetepředem vřele děkuji.
  • Jedině Dean Winchester *14* *14* *14* *14*
  • Seriálový průměr
    Tématicky zajímavý seriál se zajímavými příběhy a náměty, obzvláště zpočátku se mi díly velmi líbily, ale jak to už tak bývá, s každou další novou sérií šla kvalita kamsi, škoda.:-/ Velkou sledovanost a popularitu ovšem seriálu i po těch letech zajišťují dva herci neherci v hlavních rolích /píšu herci neherci proto, že ať je vidím kdekoliv jinde, jedou ve stejné herecké poloze jako v tomto seriálu, zvládají tak dva, tři herecké výrazy a šlus/, nemohu si pomoci, ale seriáloví bratři Sam a Dean mi připomínají takové dva jinochy ze skautského oddílu /např. Rychlé šípy/ ale na americký styl, přičemž Dean je jako Mirek Dušín a Sam jako Jarka Metelka :-D, asi je to těmi účesy atd.:-D Nicméně tvůrcům se podařil husarský kousek, do hlavních rolí obsadil dva zcela odlišné mužské typy jak svou vizáží tak povahou, kteří se umí před kamerou dobře doplňovat a seriálu to tak zajistilo davy slintajících fanynek, které si toto dílko pustí už jen z důvodu, že tam hraje(hrají) její idol(y).;-) Hodnotím známkou 6/10.
  • vavive
    neví náhodou někdo kdy se bude vysílat supernatural?na prima cool ho vždy dávali v pátek od 22,10h a příští pátek je naposled a pak už je místo toho nějaký bar nebo co.díky *7*
  • kordelie
    slyšela jsem že se příští rok 24.9. začne točit 7. řada :D :D užasný co?? *1*
    • vzdyt 7. rada uz je davno natocena a 24. se vysilal 1. dil
      • kordelie
        jo sedmá řada je natočená..ale ještě se nevysílala tady v česku..nikde na internetu nejsou videa ze sedmý řady...
        • 7. rada se da normalne uz shlidnout na netu ale je s titulkama
  • dra

    :-)

    jestli někoho zajímá 7. série mrkněte se sem http://forum.supernatural-cz.com/vi ewtopic.php?f=10&p=7284
    • dra

      Re: :-)

      dejte si to bez mezery....vždycky se mi tam záhadně udělá
  • Like!!

    Ahoj lidi, lajkujte pls lovce duchů na fb http://www.facebook.com/pages/Lovci -duch%C5%AF/238667922824680 dík *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit