Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nudáááá....díky,opravdu nemám v plánu si kazit pondělky směsí trapných historek pobraných z různých amerických seriálů....Prima se opět vyznamenala .. !
  • Jedním slovem, pííííí...........vina. Za tohle někdo platí? Zoufalá snaha producentů vydělat milionky. Mají asi pocit že divák je retardovaný konzument bezduchého braku. Páni herci je mi vás líto
  • A ke všemu, nedá se rozlišit, kdo je lékař, kdo sestra. Vrchní sestra komanduje lékaře a rozdává jim práci.... Ve skutečnosti to funguje úplně jinak. A připadá mi, že tento seriál snižuje naší profesi zdravotníků, což mě velmi mrzí. Být zdravotníkem, je velmi náročná a záslužná práce. Je to poslání. A svojí práci miluji.
  • Chtěla bych vyjádřit svůj názor na serial Modrý kod. Jsem dlouhou řadu let zdravotní sestrou a nic horšího jsem neviděla. Vím, že se herci musí poprat s medicínskou terminologií, ale působí to velmi uměle a komicky. A pro laiky si myslím, že je to nezáživné a unavující. Zarazila mě též řada vulgarních slov, která se poslední dobou vkrádají do různých seriálů a spíše pak člověka znechutí. Na dalsí díly se určitě koukat nebudu, zbytečná ztráta času.
  • Seriál pro seriál - jen aby se něco natočilo. Absolutně jsem nepochopila pojetí a záměr: jako komedie špatné - žádný vtip a humor, jako parodie špatné - žádná nadsázka, jako drama špatné - pouze plno krve a žádné napětí a jako dokument rovněž špatné - pouze utápění se v odborné lékářské terminologii.
    Navíc stále nudné statické prostředí a slabé nepřesvědčivé herecké výkony bez nasazení a výkonu.
    To už i vydařená reklama něčím zaujme - tady nebylo nic.
  • Možná že je to seriál z pohledu zdravotníka špatný, ale z pohledu diváka SKVĚLÝ!! Herci jsou perfektní a to všichni. Kateřina Brožová je vynikající. Je to hold paní Herečka. Skvělé díky
    • To si asi Kateřina napsala tady sama *11*
  • Bohužel jsem vydržela deset minut, víc to nešlo. Paní Laurinová byla velmi nepřesvědčivá, vůbec jí ta role nesedla. Paní Brožová vyloženě "přehrávala" a tak by se dalo pokračovat dále. Velmi neskutečné "divadlo".Je to škoda...
    • Nejstrašnější je opravdu Laurinová je strnulá,křečovitá děs.Ale Marek němec je borec.
  • Byla jsem zvědavá po předešlé pompézní kampani, čím nás diváky seriál oslní.Z pohledu zdravotníka hrůza! Ráda bych poznala alespoň jednoho lékaře, který by se nechal sekýrovat od byť schopné vrchní sestry ! Lékařské zásahy - hrůza. Jednotlivé epizody nedokončené. Co bylo malému chlapci co se náhle pozvracel a následně byl na NĚCO operován!?
    Teatrální primátorka, charizmatický Rus, nově nastoupivší lékař okamžitě při zásahu - znáte papírování před příjmem?!A tak by se dalo pokračovat. Já se snad budu dívat ze studijních důvodů i dále!!!
    • Žaludeční vředy dámo
      • Z té dámy byla cítit ironie. Koukám, že Sandy nemá kousek diváckého vkusu. Vše působí jako spolek hodně špatných amatérů, a to včetně Brožové!!! Kde vidí ty skvělé výkony??? Jedině, že by tam hrála polovička její vlastní rodiny.
  • Proboha, kdo tu kravinu platí??? Ty naše herecké "hvězdy" !!! No hnus!!!
    • casanova
      .........za prvé . žádna . kravina toneni......... hvězdy. jsi platěj sami.
      Nováková *14* *14* *14* *14*
      • Ano, věřím, že lidem s podobnou češtinou se to líbí :-)
  • Ten akční začátek jak tam ten doktor rozřízl chlapovi hrudník houbařským nožem :-))) za 10 min. Jsem přepínal, to je hrozný odpad!
    • ...a ten přiožralý Skamene,takové individum by snad v nemocnici nemohlo pracovat,aještě se vykecávat před doktorem a pacientem,tady udělali soudruzi chybu.Je to celé takové neskutečné....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit