Přejít na výpis diskuzí

Bylo, nebylo

FILM 24.4.2012 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V češtině se mi to moc nelíbí *9* (Miluju Reginu a jak jí dabuje Morávková tak zní moc zle- v originálu to není takové což je dobře... ) jestě že to mají s titulkama a těd když začínají dabovat i 4 serii tak mě to štve protože 1.mají velký spoždění což by tak nevadilo :D
    ale za 2 nemohu se na to koukat zpětně (sice to znám nazpaměť ale co...)no a dostávají se pomaličku fakt pomaličku k 6 řadě a to je ten nejvědší problém..
    Ale v ORIGINÁLU je to BOŽÍ film hlavně LANA PARRILLA *14* *14*
  • s českým dabingem to není ono...
    koukám na to s českýma titulkama a je to BEST *14* *14* *14* *14*
  • Ve, ktrém díle tam začne hrát Peter Pan (Robbie Kay) ???
    • ve 3, *5*
  • kde bych na to mohla koukat online ? :)
    • Na sledujufilmy.cz nebo topserialy.cz
    • Můžeš to sledovat na Koukni.cz, ale mají tam díly jenom do 2.série :)
  • Nejlepší seriál!Kdy ho u nás konečně nějaká rozumná tv začne vysílat?:) je to pěknyyy moooooc *14*
  • lovelykiss188
    3 séria OMG! Vždy si myslím, že tá nová séria je lepšie ale vždy prekvapí najlepší seriál, ktorý vždy niečim prekvapí sexy chlapy a super baby. Bože Emma a Killian alebo Regina a Hood v 3? Proste Epic *3*
  • :)* .. Ten seriál miluju ;) .. narazila jsem na něj náhodou a takovýhle seriály s magii žeru :D ... Jsem zvědavá na 3.řadu :) Doufám že Emma najde Neala aže budou krásná rodinka XD ... Ale co mě teď zaujalo že jsem nevěděla že spolu chodí Ginny (Sněhurka) a Josh (princ Krasoň) i v reálu :) ... to se mi líbí ;) ... a taky že Jenny s (nevim ak se jmenuje) Kloboučníkem XD ... Prostě masakr ... Nejradsi mam Sněhurku a Emmu XD
  • Já žeru Neala, ale spíš v těch pozdějších dílech a nenávidím tu jeho snoubenku Tamaru!!!! *16* *16* *16* *16* Ale jak ho postřelila a všechno! Prostě blbka! *16* *16* *16* Ale chudák Emma. Hlavně po tom co si navzájem řekli, že se milujou tak Neal spadl do portálu *9* *9* *9* *9* Ale jinak je super! *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší seriál, na který jsem kdy narazila! Dlouho jsem na něco takového čekala:)
  • Ja tento seriál milujem,vy ho tiež sledujete na TV JOJ ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit