Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack je v pirátech z karibiku nej kdyby měl vyjít další díl ale už by zde nehral Johny Depp tento film by mě nezajímal.Jack dává filmu napětí ,krásu, očekávání .Nikdy nevíte na jaké je straně .
  • Konečně je tam zase Orlandíšek :-)
  • velmi sa tešim na piratov z krabiku 5 videl som všetki časti
    zatial sa mi všetki lubili
  • teším sa že sa vráti Bloom, ale nebolo by zlé keby aj Penélope Cruz....už sa nemôžem dočkať filmu... *15*
  • moc se těším na další díl Piráti z karibiku nejlepší je Jack Sparrow *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já úplně zboznuju piráty z Karibiku a hlavně Jacka Sparrova doufám že vyjde co nejdříve nebo snad puknu čekáním
  • PaulSellers
    Počul som už skôr, že sa uvažovalo o návrte jednej z postáv z predchádzajúcej trilógie (Davy Jones, James Norrington a Will Turner). Ako už však davno viete, vyhral Turner. Škoda, tešil som sa aj s kamošmi na Jonesa alebo Norringtona. *1*
  • Já už to do dalšího dílu nevydržím *13* Moc se těším na Johnnyho Deppa a Orlanda Blooma *14* *14* *14*
    • Kiksopek
      To já taky ti jsou úplně boží *14* *4*
  • Ahojky všichni.Já už se moc těším na PIRÁTY Z KARIBIKU ...Doufám,že vyjdou co nedříve !? :) Proč nebyl Orlando Bloom v díle :Na vlnách Podivna ... ???
    Ví te někdo ? :D
    *5* *5* *5* *5*
  • jana.lokajova
    nevíte prosím někdo kdo dabuje Jonnyho Deppa?? ten hlas mi je šíleně povědomý ale neumím si vybavit kdo to je :-) děkuju
    • kamila.hrebikova
      Saša Rašilov
    • Saša Rašilov
    • Saša Rašilov
    • Tessiiinka
      První díl dabuje Jakub Saic, ale pro vysílání do televize znovu předaboval první díl a pak zbylé nadaboval Saša Rašilov mladší :)
    • Saša Rašilov

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit