Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fifinka7

    parodie

    http://www.youtube.com/watch?v=MsOb Xn0p5U4&feature=related<<< <<<<squelá parodie :D
  • PzK album s Samolepkama

    čau mám oficiální album Pirátů z Karibiku 3 mám tak asi 160 samolepek z 190.Prodám ho velmi levně s plakátem za 250kč jestli byste měli zájem pište na lucibus-buffy@seznam.cz *4*
    • antidicaprio

      Re: PzK album s Samolepkama

      prodáno-to album *4*
  • elizturnerova

    čau

    Já si myslím, by bylo super, kdyby vznikly další díly. Mám moc ráda Willa, Elizabeth a Jacka. Víc ale Willa *1* Přihlašte se do fanklubu Orlanda a Keiry i Pirátů.
    • mikes38

      Re: čau

      jo slysela sem ze by mela bejt jeste 4 a ze by tam mel Zac hrat brachu Jacka *9* *9* *9* a Vanessa by tam mela hrat nejspis taky a Will ani Elizabeth uz by tam bejt nemeli *8* *8* *8*jestli je to pravda nwm ale jestli jo tak uz to nebodou ty pravi pirati *9* mam rada piraty s Jackem, Willem, Elizabeth a dalsima postavama a nechci tam tydle dva ani omylem *16* *16* *16*
      • maeve

        Re: Re: čau

        kdyby tam ti dva hráli, tak to asi nepřežiju *15*
        • jackie28

          Re: Re: Re: čau

          asi tak no...ale četla jsem že se rozhodovalo-jako s tim bráchou toho Jacka mezi Robertem Pattinsonem a uhopsanym Efronem....akorát vybrali blbečka Efrona no *9* škoda to bude vopruz to nepřežiju jestli tam bude,zkaženej film to bude
      • Re: Re: čau

        No, teď už zase kolujou zvěsti, že tam ty dva magoři z uhopsanýho HSM nebudou. *3*
        Takže doufejme. *1*
        • nika1979

          Re: Re: Re: čau

          monicagranger.... kdo je podle tebe z piratu magor....... když koluji fami....---------------------------- --------☺☻♥─☻╩╩
        • antidicaprio

          Re: Re: Re: čau

          no to snad ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to snad není moožný HSM a hanah montana sou všude ja je nemůžu vystát a ted že by lezli do pirátů???ne ne to se nesmí stát .
  • fanklub

    AHOJ!Vy co nejste ve fanklubu Johnyho Deepa tak si ho prosíím přidejte.Chtěla bych aby fanklub johnyho měl hodně fanoušků.Díky
    • tyret

      Re: fanklub

      Já bych chtěla světovej mír.
  • mikes38

    mno

    Z piratu je nejlepsi 1!! 2 je pekne na hovno a 3 celkem ujde!!! A mam dotaz: v 3 na začátku zpiva nakej kluk piratskou hymnu a ja mam vzdycky pocit ze ten kluk ma rovnatka pripada vam to taky bo se mi to zda??? *7* *7* *7* *7*
    • antidicaprio

      Re: mno

      nej je asi 2 a pak 3 ,1 mě něak nebavila *4*
  • jjannissekk

    paráda

    MEGA KALBA!! *1* *14* *14* *15*
  • sbírka

    Mám toho strašně moc s pirátama a johnnym mám asi 30 plakátů 5 časopisů a různý věcičky jako třeba samolepky karty atd. napiš a nebudeš sklamanej na mail:Lucibus-buffy@seznam.cz tak piš *5*
  • magdik.24

    Suprrrr

    *14* *14* *14* *14* Tohle je super filmík mám ho doma.
  • lushell.p

    Pokračování

    Bomba ... zrovna jsem se dočetla, že už je téměř hotový scénář k našim pirátům.: čtvrtému pokračování .... Tak snad to bude stát za to aspoň z poloviny tak, jako předchozí filmy s Johnnym muck* *1* *15*
  • Johnny je nej

    Pirati jsou nej film a taky proto v nem hraje nej herec na svete....Johnny Depp......3 jsem videla zatim jen tak 5 krat,ale urco se na to ete kuknu....Orli je peknej chlap ale Johnik je hezci.....jsem zamilovana......kdo se mnou souhlasi?????? *14* *14* *14*
    Muckuji vas za ty foto.......pa BArasek *3* *14* *14* *14* *4* *4* *5* *8* *8*
    • magdik.24

      Re: Johnny je nej

      ja a naprosto .Taky sem úplná magorka do Johnníka.Je boží. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit