Přejít na výpis diskuzí

Pobřežní hlídka

FILM 9.7.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejlepších amerických seriálů spolu s Dallasem a Beverly Hills 902 10.

  • Jennie
    starý, ale dobrý! mám to ráda, dívám se často a herci jsou super *3*
  • Je to fakt skvělí seriál . *4* *4* *4*
  • So rada že tento seriál opakujú. Kto sa mi ľubil zo seriálu?- David Charvet, Nicole Eggert a trocha aj Pamela Denise Anderson. Ľutujem že Nicole Eggert dopadla tak že nedokazala sa ovladať a teraz je troch obezitnejšia. Supr viete plávať. Dúfam že keď niekedy pojdem do Kaliformie že tam stretnem niekoho zo seriálu, bola by som uplne bez seba, PROSíM.- ..........
  • Tento film bol fakt hustý. Najorv Ďakujem hercom. Moc si želám sa stretnúť z timito osobami: David Hasselhoff, David Charvet, Pamela Denise Anderson, Nocole Eggert a ďalším. Bývam na Slovensku a strašne si želám isť do kaliformie- (pláž), Los Ageles,...
  • Přehlídka amerických "hereckých skvostů"
    Tenhle seriál, to byla asi jedna velká modelingová přehlídka namachrovaných šampónků v červených trenclích v čele s velmi nesympatickým Davidem Hasselhoffem, kterým sekundovala banda velmi vulgárně vyhlížejících "hereček" se silikony místo prsou, jak jinak, převážně samých peroxidových "inteligentních" blondýnek.:-D Zdá se, že oplastikované, zmalované blondýny jak plakát měli v té době jakýsi patent na zachraňování tonoucích z oceánu.:-D Nejvíce mě ovšem dostával ten jejich dokonalý make-up, který se po tom máchání ve vodě ne a ne pořád smýt.:-D Prostě blbost na kvadrát, jako hodně malá jsem z toho byla chvíli nadšená, ale tohle nemohu prostě ohodnotit vyšší známkou než 4/10.
  • Zajímavost:
    Všichni psi, kteří se v seriálu po celou dobu objevovali, prošli spec. výcvikem pro filmařské účely ve vůbec první psí škole svého druhu pro psí herce Accurate Animal Action na ranči v Los Angeles. Založil jí r. 1978 Karl Lewis Miller a dodnes se této profesi společně se svou dcerou Teresou Ann Miller věnuje. Trénují většinu zvířat, kteří se v hollywodských filmech či seriálech objevují.
  • petrush__

    Pocvhala

    Proč blbost?mě se to líbí, konečně zase si můžete připomenout starý časy, kdy jste to sotva viděli, a můžete vidět herce, který byli úspěšní a teď jsou co?hasselhoff alkoholik, pamela silikonka, a spousta těch lidí, nemluvím o věku za to nemůžou, ale co s nimi udělala sláva?jen je zkazila nic víc
  • petr-113

    Blbost????????????

    Tak tomu nerozumím. Ja bych řekl že je to jeden z těch povedených seriálů 90tých let. Vždyť popravdě, kterej člověk, hlavně teda chlap, by nechtěl by nechtěl být zachráněn Caroline, Shauni, C.J, Summer nebo Neely. *14* Je fajn že tento seriál opakují. *4*
  • tyret

    !

    Nehorázná blbost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit