Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten film je dokonaly na konci sem se rozbrecela stejne jako u titaniku
  • Srcervoucíí...

    Jsem ráda,že jsem mohla tento film zhlédnout,je to nádhera a můj život to určitě obohatilo.Doporučuji *4*
  • elinor

    Benjamin Button

    Krásný a dojemný film *3* *3*
  • mijenek

    David Ficher

    David Ficher je skvělý režisér *3*
  • kikinqa

    beautiful

    Toto je krásnej film, newím co k tomu etě dodat prostě nejde u něho na konci nebrečet... hlavně když se podíváte jak byli šťastní v tom svém novém bytě a pak jak to zkončilo:´-(...prostě smutné...a navíc díky tomuhle filmu jsem si zvedla sebevědomí které mi tak dlouho chybělo... a za to moc děkuji...!!!
  • srdce

    bolelo mě z toho filmu ještě dlouho u srdce ještě jsem neviděla tak skvěle natočený film on je úžasnej ona skvělá superrrrrr miluju ho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • klarys.ka

    NÉÉÉJ

    Co k tomu filmu říct? BOMBA! Nemám slov...takhle úžasnej film jsem už dlouho neviděla *4*
  • twilight111

    úža

    Lidičky tak to je jeden z nejlépe propracovaných filmů co jsem kdy viděla.
    Vždycky když se na něho dívám tak nakonci bulím *1* *1* *9* hej lidičky můžu jen doporučit těm co to ještě neviděli ať to určo skouknou *3* *1*
  • kaerol

    :'(

    Tak u tohoto filmu sem ke konci uplně brečela...jediné co mě uklidňuje je,že se to nestalo doopravdy *9* snad
  • Recenze Levé cesty

    Moje recenze zde: http://leftway.webgarden.cz/film/po divuhodny-pripad-benjamina-2.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit