Přejít na výpis diskuzí

Poslední vládce větru

FILM 21.7.2009 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no mně se zdá, že to je super film :))) a chci aby byla i 2 *3*
  • Já si myslím že je to ten nejkrásnější film který jsem kdy viděla.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Větší sračku sem neviděl, ale je to pouze můj subjektivní názor, nikomu jinému ho neberu. Zkouknutí tohoto filmu je zbytečná ztráta 104 min vašeho života.
  • No, když jsem ho viděl, fakt se mi libil, ale až do té doby, kdy jsem uviděl kreslenou verzi. Vubec neni podle toho a spousta duležitych okamžiku je vynechana, o lepším obsazeni už ani nemluvim . *16* Pokud bude i dvojka ve stejnem stylu (tedy pokud vubec bude :) ), rozhodne ji videt nechci... *12*
  • katrinka12

    Ahoj

    úplně se všemi souhlasím *4* tenhle film je nejúžasnější na světě.
    SSSStrašně mě fascinovalo jak tam dělají..........bojovej tanec nebo co?
    Jmenuje se to TAI-CHI chodim na to do chrudimi a je to ůžasný *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • katarawater

    katharawater

    V tom seznamu lidí kteří tam hráli není jedna z hlavních osob a to je kathara kterou hraje nicola peltz ...Laskavě si to doplń *16* *10* *9* *5* *9* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Miluju Noaha!!

    Jo ten film je tak uplně boží a nej víc Noah Ringer *14* to je Aang už sem ten film viděla 43x *9*
    • llakynka

      Re: Miluju Noaha!!

      Heled úplně stebou souhlasim -ten film úúúplně miluju a Noah vypadá přesně jak ten z tý pohádky -prostě dokonalost :)
  • Rose

    je to mazec film strasne se mi libi proste je uzasnej-neni co dodat *1* *14*
  • anettka-upirrka

    Miluju..!!!♥♥

    AaAACH Já ten film uplně miluju..!!..Nevim co mě na něm tak baví ale nemůžu si pomoct je to uplně úžasnej film..♥♥ *14* ...Poslední vládce vetru 2 by měla být v roce 2012...a měla by být i 3...tak snad se dočkáme obojí ho..!!..Ale byla by škoda kdyby nebylo pokračování protože si myslím že by další díly byly dooost skvělý..!!!♥♥ *14*
    • katarawater

      Re: Miluju..!!!♥♥

      mám stejný názor mě se na tom líbí všechno a ty efekty vypadá to jako by avatar,kathara,ake i princ vládce ohně ovládaly doopravdy ...je to úžasný film *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • m.paul

    super film

    Já se už viděla . je užasný film . nejvíc mě líbí jak se hraje Jacksona (Sokka) . *4* *4* . Bude možná pokračuje The last Airbender 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit