Přejít na výpis diskuzí

Proč bychom se netopili

FILM 28.1.2009 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neměl umřít

    Neměl křižak umřít.Protože ja jsem do posledního dílu myslel že bude jednou Proč bychom se netopili tet to nemusej natačet jedině kdyby našli někoho stejný což ho nenajdou. *9* *9* *10*
  • nejdřiv supr pak děs

    tento film se mi s počátku líbil! *3* jenže pak Križák umřel(toto nemohlo skončit vesele? *7* )
    • Re: nejdřiv supr pak děs

      mislim ze to bylo fakt blby jak křižák chcipl *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • lopaticka

        Re: Re: nejdřiv supr pak děs

        to máš recht to neměli dělat ale ted zase je v novim filmu a hraje je živej. *1*
  • agnes218

    Konec

    Taky vás naštvalo, jak blbě to skončilo?*9*
    Jako nechat Křižáka 5 min. před koncem umřít je pěkně debilní *13* *9*
    • Re: Konec

      Take me to zaskocilo, jako by to k celemu duchu serialu vubec nepatrilo. Uplne jsem zapomnela, ze takovy je opravdu konec i v literarni predloze - posledni dil bezkonkurencni trilogie Zdenka Smida - Proc bychom se netopili, Proc bychom se nepotili a Proc bychom se netesili.
  • pravda

    zdarec myslím si ,že je to nejlepší seriál a komu se to nelíbí ten je obyčejenej chudák
    PS:fandím Daně a Křižákovi
  • missutka162

    UPE super

    no je to upe BESTONÍ seriál!!!sleduji ho každé pondělí.včera jsem si půjčila v knihovně knížku PROČ BYYCHOM SE NETOPILI ANEB VODÁCKÝ PRŮVODCE PRO OFÉLII mno jsem si teprv na 86 stránce ae je to úplně good.Tu knížku napsal ZDENĚK ŠMÍD. *15* *5* *3* *1* *5*
  • herečka

    Ahoj, prosim Vás neví někdo jak se jmenuje herečka na druhé fotografii v sekci Fotky, předem děkuji za odpověď
    • ivunka.66666

      Re: herečka

      Jmenuje se Tereza Kostková *4*
  • proč bychom se netopili

    proč bychom se netopili je dobrej film *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Herci

    V proč bychom se netopili hraje moje kamrádka Markéta Štechová *14* *3*
    • Re: Herci

      fakt??je to dobrá herečka a jinak křižák neměl umřít teď už neni šance na pokračování jo a máe tu knížku volejem i peřejemi? já jo...

      jo a rada pro kormidelníky jak to říká křižák kormidelník svůj život stejně jako loď *8*
    • tisdalina

      Re: Herci

      To je bestovní ale nasralo mě to s tím křížákem protože ten z taama byl nejlepčíííí sere mě to..... *9* *13*
      • lopaticka

        Re: Re: Herci

        neeechápu proč zemřel fak ten konec ste po......... ty dva spolu mněli zůstat a ne tohle jeden zemře a druhej má dítě bůhví s kym nooo teda.:(
        *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Herci

      To je toho...Vaculík tam hraje přímo MNE! HEČ! Šmíd to může potvrdit! *3* *1*
      • Re: Re: Herci

        jééé tak to bych Tě teda milerád viděl. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit