Přejít na výpis diskuzí

Ptáci v trní

FILM 10.2.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    Ptaci V trní miluju-------- zbožnu takovej dojimavej film R-Ch..CH-
    ja ho zbožnuju *5* *5* *5* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahojky

    Ahojky Všichni :)
    Film je úžasnej,konečně ho dali zpět do televize :D.Akorát vždycky ten konec,dva umřou a konec :D a prej,že všechno končí dobře :D
    Jinak druhej,třetí a čtvrtej díl je nejlepší,krásnej film :)
  • ???

    Prosím vás, nevíte někdo, kde by se tento film dal stáhnout? Díky moc;-)
  • no jo,

    krásný seriál,ale toho kněze-hlavního hrdinu moc nechápu,kdyby se taková krasavice do mě zamilovala,tak bych se nerozmýšlel ani sekundu a na nějaké kněžství bych se vykašlal *1*
  • film

    Je to dobrý film..... moooc dobrý *3*
  • Strhující příběh

    Ptáci v trní patří bezesporu do zlatého
    fondu televizní tvorby.
    Výborně zpracovaný příběh,skvělé herecké
    obsazení. prostě podívaná, která stojí
    za to ji prožívat a nechávat se jí
    strhávat. *3* *4*
    • Re: Strhující příběh

      ....a konečně nám to dali opět do televize...........po milionu let *1*
  • Četla jsem

    i knížku a mooc pěkný *3*
    • Re: Četla jsem

      knížka je ještě mnohem lepší než film *3* četla jsem ji asi 7x *1*
  • Závěr knihy

    Meggie upřeně hleděla na záplavu podzimních růži v zahradě za oknem. Růže plné vůně, růže plné včel. A ibišky, rozmarýn, blahovičníky, buganvílie tak vysoko nade vším, pepřovníky. Jak je zahrada krásná, jak je živá. Malé výhonky rostou, mění se, vadnou, a nové zas vyrazí v nekonečném, věčném koloběhu.
    Čas Droghedy se naplnil. Koloběh bude pokračovat v neznámých lidech. všechno jsem si způsobila sama. Nemám komu so vyčítat. A nelituji jediného okamžiku.
    Pták s trnem v hrudi se řídí neměnným zákonem. Neví, co ho žene, aby se nabodl na trn a za zpěvu zemřel. V okamžiku, kdy mu trn vnikne do hrudi, neví, že ho čeká smrt. Jen zpívá a zívá, dokud v něm pulsuje život. Když si bodáme trny do srdce my, víme to. Víme, co nás čeká. A přece nás to nezadrží.
  • Ralphova smrt

    Bolest si téměř neuvědomoval, cítil jen Megiino náručí, svou hlavu opřenou o její. Dokázal se otočit, aby jí viděl do oči. Odpusť mi, pokusil se vyslovit, a poznal, že mu už dávno odpustila. Věděla, že dostala to nejlepší. Chtěl pronést něco tak dokonalého, aby to pro ni bylo věčnou útěchou, a uvědomil si, že ani to není nutné. Ať byla jakákoli, unese všechno. VŠECHNO! Zavřel oči a dal se naposledy unášet Meggie do zapomnění...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit