Přejít na výpis diskuzí

Nezapomeň na mě

FILM 28.7.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děláte si srandu?Děvčata,co nechápou,doporučuji více číst než koukat na Tv!!!Můj syn se narodil 8.7.2001,čili nyní má 13 let...když jsem film loni viděla,tehdy jako 12-ti letý přišel,když jsem na film koukala a přidal se...na tabuli bylo 11.9.2001,dokonce bylo řečeno datum nahlas...a syn dodal:11.9.2001 teroristický útok na světové obchodní centrum v New Yorku...a já dodala,ano a konec jasně pochopil,čili v některých příspěvcích nechápavě kroutím hlavou:-):-(
  • začínal i končil u pomníčku..smutný film..
  • Zdálo se mi to nebo se ten Tylerův otec na konci usmíval (jak se díval na ty dvojčata)
    • Zejo? Me se to taky zdalo, fakt divny.
  • Nádherný film!! Začátek je trochu smutný.. chudák holka. Ale ten konec *9* opravdu mě rozbrečel.Bylo mi to tak líto!!! Nádherný film!!! *4*
  • Lepší film jsem neviděla je boží :-)
    Je mi patnáct a ten konec jsem pochopila až teď :-)
    Taylor vlastně byl u toho táty v práci že ano ? a pak tam narazili ty letadla ..KONEC byl vážně smutný :-(
  • Tento film jsem viděla poprvé sama a byla jsem emočně v háji, sice není vidět jak, ale všichni to stejně ví a ten pocit při tom konci. PROSTĚ SKVĚLÍ FILM. Pak jsem ho viděla s manželem a ten z toho tak nadšený nebyl, sice prý dobrý film, ale nedoukal ho, já opět brečela. Bez poslední minuty se tento film nedá správně pochopit a to je to co ho dělá dobrým a tak to má být, překvapivý konec, který tě dostane.
  • Jak z toho mrakodprapu mohl skočit ?!?!??? seš normálnín ? (Máří)
    narazili tam ty letadla a žádný skočení !!!
    • dancik.cz
      Hrůza, mojí kamarádce je 19 a ten konec nepochopila, obhájila to tím, že si přeci nemůže pamatovat všechno... ale když někdo ten konec, tu nejhorší a nejsmutnější část nepochopí, tak je to krutý...
  • Skvělej, ale smutnej film

    Tenhle film je skvělý. Ale ten konec jak Tyler umře jsem musela brečet i když jsem fakt nechtěla. A byl i skvěle nadabovaný. Líbilo se mi jak Lucka Vondráčková namluvila Ally Creig. Fakt skvělej ale děsně smutnej film.
    • dancik.cz
      Ale není nad originál bez dabování *14*
  • lenghartik

    11. září 2001

    Když už jsem zahlédla to datum, hrklo to ve mně a pak ty dvojčata. Chudák, první den v konečně spořádaném životě a pak tohle. *9*
  • r

    co se na tom konci stane tak strašnýho? já jsem to neviděla
    • e

      11.září..atentát ..takže umřel chdák :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit