Přejít na výpis diskuzí

Samotáři

FILM 4.3.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezná někdo song: PROMIŇ HANKO O.

    Neznáte někdo název, popřípadě autora jedné francouzské písně ze samotářů? Jako jedina není na soundtracku! Jedná se o skladbu z momentu: Jak se Ondřej omlouvá Hance nápisem na zdi: PROMIŇ HANKO O. Díky za odpověď *3*
    • Jsou tam dvě:
      Charles Aznavour - For me formidable 1966
      Charles Aznavour - Les comédiens
    • Re: Nezná někdo song: PROMIŇ HANKO O.

      je to Charles Aznavour-Les comédiens http://www.youtube.com/watch?v=qP8f aMc4zMc
      taky sem to dlouho hledal.
      • Díky, i mně jsi moc pomohl, hledala jsem pro kamarádku. :-)
  • bobona

    macháček je nejvíc

    tendle film je naprostá bomba ,hlavně díky Macháčkovi,tahle role musedla jak ušitá,ten se zhulencem snad narodil=DDD,všechny ty jo pochodyv myšlení,fakt pravej zkouřenec =DD
  • andy36

    Smotáři

    Asi nejlepší flm Petra Zelenky a Romana Ondříčka. I když uplynulo 9 let od jeho vzniku, stále je dějově aktuální. A zkouřenej Macháček je úplně nejvíc...
    ANDY36 PLZEŇ *1* *1* *3* *3*
  • eviii37

    :)

    luxusní filmek:) ty vole co to je za baráky? to je Dumbrovník?:D
    No víš kluci z kapely mi řekli že už jednu holku už mám:D nebo je ti 30.. počkej 31 nojo maš prvadu, 30 mi je:D nejvííííc:D viděla sem to aspon 30krát a dávám to pořád *15* fakt luxuuuus *4*
  • Samotáři

    Máš pravdu, to je fakt výbornej film :) Mě se líbí (mimo jiný) hláška: "Ty vole, to je dobrá hudba. Co to je za hudbu?" - Nepamatuju si to doslova, ale určitě víte, co tim myslim :)
    • Re: Samotáři

      To je přece hymna, už to nehul! .....jo aha, no fakt, já jen že jsem ji ještě nikdy neslyšel takhle instrumentálně! *1* *1*
      Vychytanej film, v kině jsem na něm byl asi 5x a na DVD jsem si ho pustil taky mnohokrát. Prostě klasika hlášky. Na tu dobu dokonalý kousek. ....hmm, tak si hodíme korunou *1*
  • titulek

    Tak to je hodně dobrej film!!! "ty vole co je to za baráky?" *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit