Přejít na výpis diskuzí

Prokletý ostrov

FILM 26.10.2009 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle film je fakt dobrej. Až na to, že je mi 12 a trošku jsem to nepochopila:DDDD ale jinak jako miluju DiCapria, takže ten film se mi moc líbil:P
  • lenullka

    Prokletý ostrov

    Po dlouhé době konečně nějaký pořádný filmek *4* leonarda dicapria sice moc nemusím,ale v ostrově se mi moc líbil. Závěr filmu byl upo skvělej. Vubec jsem nečekala,že to tak dopadne *4* Doporučuju kažému at na něho mrkne, určo nebude litovat *4*
  • Horro/Thriller?

    Chystám sa pozrieť si tento film, a chcela by som sa vás spýtať: Označili by ste Shutter Island skor ako Horror alebo ako Thriller?
    Ďakujem :)
    • tento film je thriller.Leo tam hraje vyšetřovatele ale na konci se dozvíš něco jiného.Tento film velmi doporučuji,protože tam nejsou skoro žádné záběry s pistolí. Je to hodně dramatické ale i smutné.Po shlédnutí poslední scénky pochopíte celý význam filmu.
      • Když to tak chápeš, tak mi to vysvětli, bo já jsem vedle:D
  • dejvid.77

    Prokletý ostrov

    Mě se to líbilo *5* *3*
  • Prokletý ostrov

    DObrý den měl bych dotaz ohledně prokletého ostrova. Dnes sem na něm byl a nepochopil sem ten konec jestli byl blázen od začátku a všechno to sou halucinace nebo jestli tam z něj blázna udělali. Předem děkuji uza odpověd =)
    • Re: Prokletý ostrov

      blázen už byl a chtl tu lobotomii udělat tak nakonci hrálže se zs zblázniol *9*
      • Re: Re: Prokletý ostrov

        Podle mě je to obráceně. Byl marshall!
    • kirsty

      Re: Prokletý ostrov

      Zdravím :) no podle mého názoru byl blázen už od začátku, ale na konci si už uvědomoval co provedl, ale nemohl s tím žít, tak hrál blázna dál, aby mu udělali cosi s tím mozkem... jak mu řekli že jestli se zas "restartuje" tak je to poslední možnost.. takže z něho pak už udělali idiota co neví nic a to mu vyhovovalo víc jak žít s tím že zabil vlastní ženu... proto ta věta, jestli je lepší žít jak zrůda nebo zemřít jako dobrý člověk :)
      • Re: Re: Prokletý ostrov

        Já si myslím, že se nakonec pak po tom posledním "restartování" vzpamatoval, ale přeci jen dál hrál tu druhou identitu aby, se nechal - nevím přesně - "dát na tu operaci" jen aby umřel jako hodný člověk a ne jako zrůda... jinak pěkný film *4*
        • devilishsmile
          Já si myslím že byl v pohodě, natloukli mu to tam do hlavy,,a pro něj byla zrůda člověk s tou lobotomii--si teda myslím já, takže už to spíše vzdal protože nto nemělo cenu,,
          já nevím četli jste někdo knížku, tak to asi bylo jestli byl blázen nebo ne, ale v tom filmu si to máme asi upravit podle vlastních představ, a ani jedna se mi nelíbí, v případě prvním je to blázen,,v případě druhým e v klidu a udelají z něho idiota

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit