Přejít na výpis diskuzí

Síly temna

FILM 24.4.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli bude síly temna 2?

  • Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli bude druhý díl filmu Síly Temna děkuju za odpověd.
  • Proč ti američani nenatočí někdy něco normálního? Jo už vím. Jejich filmová a televizní studia jsou stejně jako naše pod vlivem tajných organizací vládnoucích světu. Jde o plán jak zabránit tomu že si lidé všimnou že naše ekonomika je v háji. Budou se točit špatné filmy, v mediích budou hloupé zprávy a lidé si nevšimnou že něco není v pořádku.
    • Si zfilmuj nevo normalniho sam ty s**** a drz h***
  • Nevíte někdo prosím jak se jmenuje ta škola, kde se to natáčelo? Prosím potřebuju to, děkuju:)
  • Dobrý den,
    chtěla bych se jen zeptat kde by bylo možno najít druhý díl toho filmu ať s českými nebo anglickými titulky. Pokud ještě nebyl vydán, kde bych prosím sehnala aspoň informace k druhému dílu.
    Velmi děkuji za odpověď
    • Dobrý den kdyby ste to prosím vědela dala byste mi prosím vědet nebo jestli ste už zjistila informace jestli bude druhý díl dala byste mi vědela prosím děkuju za odpověd.
  • Pro puberťáčky je to jistě good, ale ne tak pro mě
    Film s bandou adolescentních, vymydlených a rádoby namachrovaných šampónků, kterým šéfuje novodobý idol -náctiletých holčiček Steven Strait. Do toho ve filmu pobíhá blond barbie s naivním kukučem a vyvalenýma modrýma očima, aby dotvořila romantisch náladičku s vůdčím hošanem mezi drama výjevy. Námět nebyl až tak originální, jak jsem čekala, efekty celkem ušly, chválím hlavně maskéry za práci, kterou udělali na taťkovi, to byl opravdu na pohled odpudivý uhnívající stařec rozkládající se zaživa, takže je vlastně dobře, že na konci filmu daroval svou sílu svému čerstvě 18-náctiletému synkovi a tak ho vlastně zachránil.:-D A co se mi rovněž líbilo byl ten skoro neustálý déšť /tohle počasí mám moc ráda/, který mi mimochodem připomínal typické anglické počasí, i když se děj odehrával v Americe. Herecké výkony ovšem byly bohužel silně pod standartem. Hodnotím 4/10.
    • Tady je aspoň vidět stupidita a demence našeho národa. Někdo něco natočí.Je to koukatatelny trhák. A pulka debilnich cechu to pomluvu a dají tomu jen samou kritiku.Tak když jste takový režiséři taky si skuste natočit něco vy.Jste jen banda kritizujícich dementu. ZA ME PALEC NAHORU JEDNOZNAČNE NEJLEPŠÍ FILM.
  • Prosím odpověď

    Ahojte nevíte kdy bude pokračování nikde to nemůžu sehnat *9* *9* *7*
    • Re: Prosím odpověď

      podle všeho by už dvojka měla být, ale v češtině to nikde není k sehnání :(
  • ,,,,,,

    lidičky a kdy má vyjít 2 díííl ???? *7*
  • mishacullen

    Škodááá :)

    mysak.kol : škoda že nehraje Jacoba :D mno to bych i možná přešla na tým Jacob no ale asi to bude lepší když už hrál v prvním díle akorát je blbí že vyhodily Rachele :(
    • Re: Škodááá :)

      cože?!oni jí vyhodili?a koho tam místo ní chtěj dát???
  • caandiess

    hezký filmek...

    2verronika.m: ahojky Vee,pokračování se točí a na ComicCon by něly být zveřejněny ukázky (ale tohle bohužel nikde nenajdeš,jelikož všichni visí jen na New Moon)...
    mně osobně se ten film hodně líbil..i Underworld (1,2,3) jsem si taky zamilovala,tak to pro mě nebyl problém,tyhle tvůrce mám hodně ráda,fantasy horrory to je moje *1* Caleba jsem si zamilocala hned,jelikož dost ulítávám na takové typy,upřímně doufám že i pokračování bude stát za to...a je jasné že né každý si tento film oblíbí *3*
    • ahoj jak se jmenuje druhy dil sil temna nemohu ho nikde najit
    • _barusshka_

      Opravdu pokračování??:)

      Taky sme si říkala, jestli bude nějaké pokračování podle toho konce..:) a nevíte náhodou jak se bude jmenovat a kdy bysme to mohli vidět??:) JInak opravdu..Síly Temna sou absolutně užasný film..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit