Přejít na výpis diskuzí

Sirotčinec

FILM 29.7.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela jsem se bala jak ji primack tu ruku vkoupelne a ta maska byla docela srasidelana a nebo jak prejeli tu zenskou s kocarkem a byla ji tam videt ta celist no teda les mi mraz pozadech
  • A jak teda zemřela Laura se Simonem ? Dyt jim tam Laura vypravela pohadku pak..
  • A jak teda zemřela Laura se Simonem ? Dyt jim tam Laura vypravela pohadku pak..
  • wendy92

    film

    super film ale nechápu jak zemřely všechny ty děti?
    • Re: film

      to je jasný proč všichni zemřeli.....:krátce po tom,co si lauru odvedli nový rodiče,tak ty děti zabila ta nová vychovatelka ptž. jejího sina Thomase navedly děti do jeskyně a ten se pak utopil v moři ....... *9* *3*
  • klarik3

    kvalitka :-P

    El Orfanato se mi moc líbil :-) doporučuju.. btw. nejstrašidelnější místnosti podle mě: koupelna a "Thomasův domeček" *1*
  • nick.ol.cka

    :)

    Celkem smutnýý horor xD
  • heath.4ever

    no uvidíme...

    tady ten film teď stahuju a chystám se na něj mrknout tak jsem zvědav;-D
    • Re: no uvidíme...

      poslal bys mi prosím odkaz na stránku kde si stahoval ten film,???muj mail t3rrri@seznam.cz thx *15*
  • Dobrý horor

    Chtěl bych vám představit nový horor Sirotčinec na kterém se podílel známý režiser del Tora od kterého známe napr. Faunuv Labirint který opravdu stojí za to! Jedna se o hororově-duchařskou záležitost která se odehráva podle názvu filmu v sirotčinci.... Atmosféra filmu je velmi dobrá, děj je také zajímavý a plný mystéria od začátku až do konce. Vyvrcholení celého filmu jak už to tak bývá je na konec:) Pochopíte všechny záhady které skrývá děsivý sirotčinec plný duchů mrtvých dětí které zde zemřeli nepřirozenou smrtí...!!! Takže všem doporučuji!!!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit