Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovalulu37

    😍😍MTR

  • sněženky a machři po 25 letech,je blbost a to pěkná.
    • jste paka vy by ste se na neco takovyho ani nezmohly soudit a pomlouvat umi kazdej ale udelat film hm zamysli se ty trubko co si leci komplexi pomluvama a schazovanim *12*
  • jo ja vim podivej se na sněženky a machři *3* *7*
  • Nechápu, co se na tom komu nelíbí. Mě to přijde hrozně krásnej, smutnej film. Ikdyž ten konec/nekonec se opakuje, hlášky též a od tý scény, kde ten, co fotí(jméno nevim) volá do novin, jsem čekala víc, ale dobrý.
    A zatimco Michal Suchánek/Karel Mácha byl v prvnim dílu taková roztomilá trubka, tady mi přijde hrozně přitažlivej, jsem jeho velká fanynka :) Ale teď tak nějak.. jeho vzhled z něj dělá staršího než je :(
    Jednička zkrátka nemá konkurenci.. škoda, že je to už tak dlouho.
  • Herci?

    ahoj neznáte někdo ostatní herce nebo nevíte alespoň koho hrajou??
    • Re: Herci?

      Jan Antonín Duchoslav, Michal Suchánek, Václav Kopta, Veronika Freimanová, Radoslav Brzobohatý, Eva Jeníčková, Jakub Prachař, Petra Lustigová, Kateřina Pindejová, Petr Franěk, Juliana Johanedis, Jana Štěpánová, Kateřina Neumannová
  • Všichni říkali...

    Všichni co znám, říkali, že tenhle film je naprosto pokažený...Já si ale myslím opak. Moc se mi líbil. Vždycky jsem měla slabost pro komplikované vztahy, tady je to vztah Radka s Hankou *7* Fakt zajímavý film. Myslím, že z těch nejnovějších českých filmů, ten nejlepší... *14*
  • originál kniha z ZaM po 25 letech

    Zdravím všechny, mám plnou igelitku knížek se kterými kšeftoval v druhém dílu Sněženek takový ten blonďák. Jistě si vybavíte titul LÁSKA NA PLÁŽI jenž byl ve filmu několikrát vidět. Tyto knihy neknihy (uvnitř je pouze bílý papír-poslouží jako zápisník)zapomeli filmaři v místě natáčení a ted jsou u mě.Máte o to někdo zájem? A co za to nabídnete?Mayshely *3*
  • sneženky

    ahojte tento film jsem videla na počítači a musím říct že je to super a le 1.byle nejlepší tak chci jen říct že jsem si ten filmík zamilovala *14*
    • Re: sneženky

      ahoj vikiho cabadaje tedy tondu vaclava primeni nevim jsem poznala na vlastni oci *14* upe super chlap ale musite uznat ze je stejnej jak ve filmuu jak slovnikem tak vsim super miluju ho *14*
      • sunnyparadise

        Re: Re: sneženky

        tak ty jsi Jana Antonína Duchoslava poznala osobně...to je zajímavý, že si ani nepamatuješ jeho jméno *7* *1*
  • Luherra

    Ahojky lidišky...pls nemáte někdo z vás tu písničku "padá noc" z tohodle filmu? já jí někde nemůžu najít...tedy našla jsem jí ale byla v jiným formátu....plosím pokud jí někdo má at se mi ozve na mailík luherra@seznam.cz
    a nebo aspon mi pošlete odkaz kde si to můžu stáhnout zadaro samo. *3* prosím moc moc...ozvěte se mi pls
    • duke_dastinius

      Re: Luherra

      tak to nedorazí došlo k chybě *9*

      snad bude funkční 2 pokus *1*
      • Re: Re: Luherra

        Tak zatím to nedorazilo ale dík moc.....a určitě to zkoušel dál poslat....fakt moc díky *1*
        • duke_dastinius

          Re: Re: Re: Luherra

          píše mi to že nelze odeslat email.*9* Důvodem může být plná schránka. *7* Chtělo by z ní odstranit některé vzkazy. Pokusím se skladbu odeslat znovu *1*
          • Re: Re: Re: Re: Luherra

            http://mp3s.nadruhou.net/66249-davi d-volenc-a-klara-vytiskova-noc-pada -snezenky-a-machri-po-25-letech-1f8 3
    • duke_dastinius

      Re: Luherra

      zasílám skladbu přes mail snad dorazila v pořádku *3*
  • tobylady

    Herečka

    lidi plís kdo hrál dceru vikiho cabadaje??pište mě do vzkazů dík *14* *14* *14* *14*
    • Re: Herečka

      Janu Cabadajovou hraje : Juliana Johanides *1*
    • certicek963

      Re: Herečka

      taky by mě zajmalo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit