Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdo hraje vreita Toda
  • kolik seriji je ? mam jich 5. dik.
    • alexxis
      len 5 *3*
  • Blahopřání

    Vše nej dr.Kellerové(Jewel Staite),která perfektně nahradila dr.Becketta.Jsem moc rád,že můžu sledovat SGA pořád do kolečka,jen kdyby někdo natočil pokračování.Snad se tak jednoho krásného dne stane,ale do té doby musím být spokojený s 5. sériemi.
    • Souhlasím. Měli by natočit víc sérií. Snad ten krásný den jednou(brzy) nastane. ;-)
  • surminka

    waw

    Som na tomto serialu zavisla ja ho skratka zboznujem *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • zamiloval jsem se do SGA

    Jsem úplně posedlý tímto seriálem.Dokonce si stahuji všechny parádní obrázky z netu a některé si obmalovávám na papír(např. Puddle jumper,Daedalos,město z venči atd.).
    • surminka

      Re: zamiloval jsem se do SGA

      Ja taky *14* *14* *14*
    • surminka

      Re: zamiloval jsem se do SGA

      ja taky *14* *14* *14* *14*
  • sanndra

    nej serial!!!!!!!!!!!!!!!!!

    SGA JE UPLNE BESTOVNI SERIAL, DOKONCE LEPSI NEZ SG-1, MOHLA BYCH SE NA TO DIVAT PORAD A NIKDY ME TO NEOMRZI!!!!!!!!!!!!!!!!! NEJLEPSI JE TAM ASI SHEPPARD *14* !!!!!!!
    • Re: nej serial!!!!!!!!!!!!!!!!!

      uplne s tebou suhlasim je to uplne naj naj naj
      *14* *14* *14*
  • Stargate

    Tento serial je nejlepsi co kdy viděl. Nechal jsem se inspirovat a ted mám na pc jako tapetu Atlantis a vyrobyl jsem si i nálepku tu co maji ze zadu nalepanou na noteboocich Atlantis a ten orel nebo co je to cool *14*
  • jenn

    DHD

    SUPER! nejlepší seriál!
    nejlepší díl pro mne byl úposledí S5-E20 "nepřítel před branami". jinak supe výkon předvedl Radek Zelenka-David Nykl.
  • SGA

    Tohle je seriál, na který se dokážu dívat pořád a neustále, je to ten nejúžasnější *14*
  • kiangelka

    Božííí

    Tenhle seriál je nejlepší *14* :D s The O.C teda ale asi je lepší :D a teh best Sheppard *14* *1* kdyžtak pro wšechny kdo chce vidět new díly tak koukněte na tvujsvet.cz tam přibývají pravidelně new .. už je tam i 4.série právě čekám až se tam oběví 9 díl ^-^ *14* *1* Kdyby měl někdo potíže př se zwukem(to je docela často že je posunutý) a neporadíte si pisněte snad budu vědět shlídla jsem všechny co tam jsou *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit