Přejít na výpis diskuzí

Transformers

FILM 6.8.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší film co jsem kdy viděla.Patří mezi mé nejoblibenější filmy všechny 3 díly jse mi moc líbily a proto se na to dívam pořád dokola *14*
  • Mega Boží film :-) *14*
  • Je to užastný film a hovorísa že by mala výsť 4.časť Transformers lebo som našla jednu stránku kde to hovorili a dohadovali sa tak sa teším . Veď čo ja viem môže byť už na budúci rok *8* *7* *1* *1* *1*
  • tyret

    Kritika

    Ve filmu jsou dobré triky, jsou pěkně vytvořené ty podivné bytosti a Shia je samozřejmě fešák ( *1* ), ale nelíbí se mi takové ty silácké řeči a to s tím močením bylo taky hodně trapné. Navíc mi není jasné, proč byli Sam a Michaela na té bojové akci, tam by přece civilisty nepustili, i kdyby měli sebelepší vztah s tím šrotem. Takže trochu dětská pohádka, ale určitě hodně drahá. A tak se zde nabízí otázka, jestli to stálo za to. *7*
  • tea301

    :-*

    Toto je nejlepší film na světě, je to můj nejoblíbenější *14* *14* nejlepší scény: jak Mikaela urazila Čmeláka a on se pak proměnil v to nádherný auto, jak byli všichni u na zahradě, jak čmelák počůral Simmonse *15* *15* *14*
    • Re: :-*

      Souhlasím....ale už nikdy nevypoštěj na osznačení BUBLEBEEHO slovo "ČMELÁK"...český překlad je nechutný!!! Takže je to BUMBLEBEE žádná čmelák díky ;) ♥ Jinak je totálně boží..♥♥♥♥
  • martinka4

    :))

    dokonalosť film...♥♥♥♥♥♥
  • domtis

    Transformers

    Joooo transformers je nejlepší mě se nejvíc líbilo jak si šel kupovat Bumblebeeho a na té zahradě mzc sak bude i 3 já ji budu mět tuto sobotu :-D *5* *3*
    • trisex

      Re: Transformers

      je to fakt dobry
  • optimus prime vs.megatron

    najlepsia sceny boli ked optimus bojowal proti megatronowi, potom ked ta baba urazila auto a to sa premenilo, a ked boli na samowej zahrade *1*
  • klovis54123

    Megan

    Je to super film ale najlepšia tam je Megan Fox *14*
  • transformers

    Milujem tento film.
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit