Přejít na výpis diskuzí

Vinaři

FILM 1.9.2014 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😇

  • casanova
    vitahny špunt vino je grunt. kdo ho pomlouva ten je lump *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ráda se na to koukám, ale není to ono, když tam je většina z Prahy. Jsem z Moravy, a ti Pražáci vůbec nemaj to moravský nářečí. (můj názor) *3*
    • veru
      když vám vadí Pražácí. tak vám Moravanum já jsem z Lůkova nenadávam jak mlůvi na Slovensků Protože jsem tám bydlelá *14* *14* *14* *14*
  • Seriál pěkný. Mám tam rád Kateřinu a Bedřicha.Ale ten farář už mě tam sere.
  • Jennie
    konečně rodinný seriál *3* o všech těch pitomostech, co vysílaj (Ordinace, Ulice, Cesty...)tvrdí, že jsou to rodinné seriály, no možná tak pro důchodkyně, co neví co sledovat...tohle se mi líbí, dokonce se na to dívá i můj otec, co nesnáší seriály
    • nika1979
      ulice není pitomost *14* *14*
      • nika1979
        je genialni aj ulice svatby v Benátkách vinaři gimpl
  • Je to pěkná pitomost :p
    • to teda není. *10*
  • Mě se to opravdu líbý. Jo nebylo to podle vašeho gusta, ale přece se nemůžou zavděčit všem . Mám ráda Byddyho. Vím pro vás jednu novinku, možná ji už znáte , ale i tak vám ji řeknu. Buddy bude s Julií a Michal je hodně blýsko Buddyho sestře. Možná vás to přesvědčí se na to ještě podívat. Nedávejte všemu ámen, viděli jste teprve první díl. Opakju to znovu , televize se bohužel nedokáže všem zavděčit. Dávam 10/10 bodů. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit