Přejít na výpis diskuzí

František Bořík

OSOBNOST 14.8.2013 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k svátku!!!
  • Jo a ještě je krutý jak při tom hraní tančí.Prostě:tanči dokud můžeš, ale hlavně ať to udýchá, neprotančí si svojí klaviaturu a hlavně aby mohl ještě stát
  • On je tak Božíííííííííí!!!!!!
    BIG LOVE
  • Já a moje kámoška bychom s ním chtěly obcovat*. Je k nakousnutí. ♥♥♥

    (*obcovat = mít sex)
  • Přesně tak,vůbec to není proto,ze by na něj kaslali apod,on se jen nerad fotí/fotil/ale teď už je to jinaci ..někdo říká jak je namysleny a protivný ale když jste na koncertě a přijde za fanoušky tak je hrozně mily a ukecany i :) Navíc jsem ještě neviděla ze by klávesista az tak zajímavé tančil při hraní =) je to super chlap. A určitě bude na více foteckach s mandrage band :))
    • Přesně jeho "tančení" je best <3
  • Proč František Bořík není na žádném plakátu Mandrage ani v žádném jejich videoklipu?Franta spolu s Pepou Bolanem jsou nejlepší.Ostatní členové Mandrage na Frantu úplně zapomínají,copak se za něho stydí nebo co?Vůbec nechápu,proč nehraje v žádném z jejich videoklipu
    • Franta je totiž extérní hráč, což znamená že s klukama hraje koncerty a nahrává cd. Teď si i zahrál v klipu Siluety a je i na některých fotkách ;)) Ale vůbec si nemyslím, že by se za něho styděli nebo zapomínali, vždyť jsou s Matesem nejlepší kámoši ;)
    • František totiž do kapely v podstatě nepatří. Jen se podílel na jejich poslední desce.
    • František se nerad fotí a natáčí kde to uvidí hodně lidí. Tak proto :))
  • Cudák Franko nemá tu žádnej koment *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit