Přejít na výpis diskuzí

František Černý

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikahorynova

    pro Františka

    *8* *4* Františku, samozřejmě tam patří velice.
  • monikahorynova

    pro Františka

    Znám vás pouze z podia, ale jste veice milá a života plná osobnost, úžasný muzikant a moc hezky zpíváte. Je neuvěřitelné kolik vysíláte energie a hezké nálady. Těším se opět na vaše koncerty. *4*
  • Františku

    Vážený Františku,taky vás osobně neznám,ale už na první pohled působíte hrozně sympaticky a upřímně.A myslím si,že i takový jste.Skromný a hodný.Třeba mi to někdy vyjde poznat vás i osobně.Moc vám držím palce a přeji hlavně hodně zdraví.A trochu jezte,at nejste tak hubený.
  • Překvapená

    Nikdy bych nevěřila, že může být tak skvělí člověk. Mluvila jsme sním a je to normální člověk. NEhraje si na nic. NEní arogantní a je užasný mám ho moc ráda. Málo která ,,celebrita,, je pořád stejná jako když ji nikdo neznal.
    Františku jsi užasný a neměn se. Ráda sem tě poznala i když za dost divný situace. *7*
    • sukovska.a

      Re: Re: Re: Re: Re: večer

      fakt supéééééééééééééééé ér hudba Cˇechomor sú najlepšia skupina na tomto svete ostatné skupiny sú na hovno.
      no a k Frantovi sa nebudem vyjadrovatˇ
      pretože oni sú naozaj všetcí skvelý a fantastický, bohovský úžastný -no klobúk dole pred touto skupinou. *4*
  • :)

    Franta je ten nejlepší a nejúžasněší človíček na světě! Je to moje zlatíško *14* *14* . je nej, nej, NEJ!!!
  • Čechomor

    Je to jedna z nejlepších českých kapel.Skvělí muzikanti!!!!A nic s tím nenaděláte.Je to tak..
  • Fanda...

    *14* prostě Fanda... miláček s neodolatelným sametovým hlasem.
    • Re: Fanda...

      souhlasíííííííííííííí íííííííííííím! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit