zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

František Pytloun

10. 1. 2010 – OSOBNOSTI.cz

Hudbě se začal věnovat již ve svých 3 letech. Začal hrou na akordeon (tahací harmonika) na ZUŠ, kam ho přihlásili rodiče. Po třech letech hraní, uspěl v konkurzu do dětského pěveckého sboru Bambini ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

Maky (anonym)

František i Tomáš Löbl jsou úžasní zpěváci. Strašná škoda že muzikál Děti ráje končí!
1.3.2014
vlákno reagovat

audinka (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Orajete v dětích ráje žeano.ALE tomáš lobl hraje lepší a je hezčí
22.1.2012
vlákno reagovat

L. (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mně osobně se teda v Dětech líbil mnohem víc František než Tomáš, do role outsidera se hodil mnohem víc a hlas měl také o něco málo hezčí.
17.3.2013
vlákno reagovat

rukuvruce osobnosti.cz

20 souhlasí, 19 nesouhlasí

Fanda vyučuje zpěv

František Pytloun právě pořádá večerní hodiny zpěvu ve velmi příjemných klimatizovaných prostorech. Každý všední den od 18 či od 19 hodin, cena 250,- Kč za hodinu a Fanda zaručuje rychlé pokroky a tak ho neváhejte kontaktovat na jeho profilu na FB či na mailu pytlounfrantisek@seznam.cz
20.7.2010
vlákno reagovat

Zdenka Lexová (anonym)

22 souhlasí, 21 nesouhlasí

Zdravím!

Moc Vás zdravím.Psala jsem 19.4.panu Rumlovi žádost o autogram.A mimo jiné jsem ho prosila i o Váš autogram.Prosím,buďte tak laskav a pošlete mi i Váš podpis.Budu moc ráda.
2.5.2010
vlákno reagovat

Fanda (anonym)

21 souhlasí, 19 nesouhlasí

Re: Zdravím!

Dobrý den prosím pošlete ofrankovanou obalku na adresu hřivčice 45 okres louny 44001 a já vám ji strašně moc rád pošlu i věnování
20.7.2010
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.