Přejít na výpis diskuzí

František Rajtoral

OSOBNOST 11.8.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcipáku máš pravdu
  • Musí se z principu bojovat až do konce.Já mám LMD(lehká mozková disfunkce,což je porucha soustředění),obsedantně kompulzivní poruchu i bipolarní poruchu osobnosti.A žiju důstojně bez prášků,ikdyž mám skoro denně těžké deprese.Ale bojuju s tím a vedu celkem slušný bezproblémový a relativně spokojený život.Když to na mě přijde,tak mám kolikrát také chuť s tím třisknout,ale vždy to zaspím.A přesto pomáhám druhým.Chípáci by neměli odpočívat v pokoji! Všechno jde,když se chce..
  • Je to normální ubohej chcípák! Jinde na světě nemají nic,trpí nemocemi,dluží,nebo mají horší deprese,dusevni poruchy,ale nikdy by si život nevzali.Chcípáček kterého nelze litovat.Trpí akorát jeho rodina a nejbližší!
    • V Indii polijou dívku kyselinou a oběsí se? Ne,založí nadaci pro podobné případy. A co lidi,kteří žijí v diktatuře? Kde jsou genocidy apod.? Oběsí se? Ne,bojujou. A tenhle chcípák měl všechno. Mohl se najít v pomoci druhých. DOBŘE TI TAK!
  • z láskou budu na tebe můj milí i hodný kamaráde myslet byls můj nejoblíbenější fotbalista PS moc na tebe spomínám *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* moc Česku budeš chybět
    • Česku rozhodně ne,ale rodině a nejbližším.
  • petr_jackson

    PLZEŇ

    Byl jsem na fotbale,když hrál proti Příbrami.Je fakt šikovnej.A znám se s ním osobně.Přes kámoše.fakt super klučina.Dop. viděz ho hrát.
    • Franta Rajtoš je můj veliký oblíbenec jen skoda ze nebude hrát zápas Česko vs. Lotyšsko který je 28.3 2015
  • baluska1

    Fanda

    Tak Fanda je dos dobrej kluk.Letos jsem byla na táboře a on tam jel za svím Kámošem co nám dělá vedoucího Honzou,a tak jsem ho poznalaJe to nejvíc v poho klučina.Je nejen šikovnej,ale taky hezkej. *14*
    • bibianka

      Re: Fanda

      se máš že ho znáš osobně.Je to fak kus chlapa,ale Majkímu se to nevyrovná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit