Přejít na výpis diskuzí

Kwon Jiyong

OSOBNOST 3.7.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jakože vážně chodil se Sohee? :D to jsem nevěděla :D mně stačí, že teď chodí s Kiko :D
  • martinka.joskova
    Ja se strašně omlouvam ze je to tam napsano vickrat a le moje mladši segra to děla,,,prosim vas chtela bych se zeptat jestli mi nekdo pomuže strašně moc semi libi ve videoklipu G-DRAGON fantastic baby jak ma vlasy chtela bych se zeptat jak to mam udelat kdys mam dlouhe vlasy a kde muzu koupit to co jak on si dava prosim předem dekuji muj email princesna.01@seznam.cz byla bych moc štasna kdy by mi nekdo pomohl . :)
  • martinka.joskova
    nehcii
  • martinka.joskova
    tak si neh normalne svoje vlasy a kup si takovy střiky barevny a jakou barvu chceš tak si kup ten střik a ty vlasy prostě přehod viš jak se to dela videla si na youtube jak si to delaj notak si nech svoji barvu a na to si dej ten střik stoubarvu a prodavaj i takovy střik nato co si to muzes sundat kdy chces ja si to taky tak delam okk
  • prosim vas vi nekdo jak se dela pricesek na dlouhe vlasy jako ma g-dragon v pisni fantastic baby prosim vas poradite mi nekdo strašně moc semi to libi ale mam dlouhe vlasy a nwm jak to mam udelat tak budete nekdo tak hodny a poraditemi *3* :)
    • taky bych si moc ráda nechala udělat...začínám tím, že si načešu valy na jenu stranu, až si vlasy na tuto polohu zvyknou, hlavu do půl vyholím. pak už jen stačí melír. jestli jsem ti moc nepomohla omluvám se za vyrušení
  • martinka.joskova
    Jaho mlj proste mlj G-DRAGON *14*
  • Prosím kde koupim ten župan jak je ve 2.14 minutě pište na e-mail>>>>>>tombenakseznam.cz velice děkuji těm kdo mi ho pomůžou sehnat díky !!
  • kikina888
    Je užasnej !!! Forever G-Dragon
  • Miluju hoo! on je tak roztomilej !!!
    G-DRAGON ♥
  • i love u so much GD ..
    nejvíc ho milujuu!!!!♥ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit