Přejít na výpis diskuzí

Gábina Goldová

OSOBNOST 12.6.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozvedla mou kamarádku hnus špína
  • Je blba
    • Mas pravdu
  • ted vyuzila seriozneho muze na hodne milionu a odkopla..a lovi dal...zivot ji to vrati...to neni zena..to je cert!!!
    • Nyní se pokouší ukrást manžela
  • Krásně zpívá
  • Gábina

    Gábina Goldová právě rozvedla moji kamarádku ze Znojma - Dobšic, jmenuje se Liduška Skopalová, žila se svým manželem a dvěma syny v rodinném domku, který si spolu postavili, nyní pan poslanec Ladislav Skopal Lidušku vyhodil do bytu a s přítelkyní zpěvačkou Gábinou Goldovou budou užívat rodinný domek v Dobšicích, tak někdy hvězda někomu zapadá a druhému vycházi, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá, ale přejme jim to, takový je život, paní zpěvačka se lépe hodí k panu poslanci, než jeho manželka prodavačka a vrátná. *16* *16*
    • Já mislím že to že Gábina Goldová je moc dobrá a jsem její fanoušek mám ráda její písničku co spívala Táto já vím je superr *14* *14* *14* *14* *14* *14* jenom j e my líto že já nejsem taková a je my teprve 7 let ale zase jsem spěvačka jako ona Gábina Goldová *8* *6* *5* *4* *14* *3* *3* *3* *15* *2* *1* *12* *12* *12* *11*
    • a ne jen...za penize udela vse...vyspi se i s certem....hnus..fuj..a jeste se ukazuje.... *16* *16*
  • Přání

    Ahojky Gábi, přeji Tobě a Tvé rodině do nového roku 2010 vše nejlepší hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a pracovních úspěchů doma i v zahraničí. Doufám, že tě v novém roce uvidíme více na TV obrazovkách a přeju ať se nová deska líbí a dobře prodává. Pa Katka
  • corinka71

    KRÁSNÉ VÁNOCE

    GÁBINKO

    Přeji VÁM moc krásné prožití vánočních sváítků i vašim dětem GÁBINCE A MAREČKOVI at najdou pod stromečkem hodně dárků a štastný nový rok at jste doma NEBO NA KONCERTNÍM TUTRNÉ Martinka.Konopcikova@seznam.cz *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit