Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Heclová

OSOBNOST 12.12.2014 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to šikovné,milé sympatické děvče a já ji moc fandím.Upoutala mě zpěvem na YouTube v jedné studiové písničce.Opravdu velice profesionálně tu píseň zaspívala a na konci se mile rozpačitě usmála.
  • Si super youtuberka ale Teri je o trochu lepšia (nič v zlom). *15* PS:Ja mám tiež narodeniny 10.04 *1*
  • *1*
  • Nechte Gabču, narozdíl od vás něco dokázala. Není namyšlená a Teri taky ne. Obě jsou to sympatický holky. Jinak hraje výborně, kdyby se na Andy nehodila, nevezmou ji. Nějaký odběry má možná kvůli Teri, ale kdyby nebyla dobrá, nemá nic. Ale ona je dobrá. Věřím, že jednou dosáhne tolika jako Teri. Jenom shrnutí nějakých komentářů. A Gábi, nádherně zpíváš, mám fakt ráda tvůj hlas a fandím ti. :)
    • Gaming je stokrát lepší než Beauty
    • Kur...ňa, co dokázala??? *6* Znám i lepší herečky, než je ona a kdyby neměla popularitu na YT, tak by si jí nikdo ani nevšimnul...
      • To víš holky hledají návody jak se nalíčit aby byly dokonalé.
  • Myslím si, že tak mladá a studující holka je dokonalá herečka, zpěvačka a youtuberka. Hrozně si jí vážim a přeju hodně štěstí. :-)
    • Dokonalá... musím se podívat do slovníku.
      no kappa
  • Nechci jí nijak 'hejtovat', ale ani vychvalovat. Přijde mi, že si tolik odběratelů na YT nezískala sama -za 1) kamarádství s Teri, 5Angels a za 2) její účinkování ve Svatbách. Kromě toho její herectví není na nijak světové úrovni, takže ti, co jí píšou, že v herectví na ní nikdo nemá, běžte do háje. Studující herečka nemůže a ona ani nemá takové zkušenosti a dovednosti. Prostě... trochu přehrává a moc nevystihla tu osobnost Andy. Ale zpívat umí vážně dobře, toho by se měla držet. Mohla bych se rozepsat ještě víc, ale nechci víc kritizovat a dráždit Gabrieliny zapálené fanynky.

    Au revoir!
  • všechno nejlepší
  • všechno nelepší Gabčo *14* *3*
    • dííík
  • Všechno nejlepší k narozeninám Gabčo!
  • Gábi vše nejlepší k narozeninám tak simpatikou holku jsem snad ještě neviděla *3* *3*
    • Kappa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit