zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Gabriela Partyšová

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Gabriela Partyšová vystudovala soukromé brněnské gymnásium. Od čtyř let chodila na LŠU na hodiny zpěvu, klavíru a hudební nauky.Od malička chtěla být krasobruslařkou nebo zpěvačkou. V devíti letech ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 131

napsat komentář

Do třetice (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kterak Partyšová měnila až vyměnila. Proč si tyto jednoduché zlatokopky myslí, že mohou být spokojené pouze v přímé úměře nahrabaného mamonu "milujícího manžela" bez ohledu na zdravý vývoj vlastního dítěte. Škatule, hejbejte se, kámen ***á cihlu. Tyhle célebritky si pletou telenovelu s reálným životem.
Prostá nanynka než přesvědčí, k jakému pohádkovému štěstí a bohatství přišla,
už je zase tou odkopnutou popeluší s upřímným prohlášením, že rozluka manželů proběhla v souhladu s vysokými mravními principy, partneři jsou na úrovni, in a šťastní. Zajímá to snad někoho?
2.11.2017
vlákno reagovat

Ondoň (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je to Zlatokopka, stará, scvrklá. V TV show zrovna od ní ta kritika na zlatokopky je naprosto směšná. Je již dávno za horizontem, rád bych viděl mladší a hezčí tváře na TV Nova. *12*
9.6.2017
vlákno reagovat

Inka (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Neznam ji, nezajimam se, ale odpovedi na otazky v poradu J. Krampola "Nikdo neni dokonaly" byla katastrofa! Bude trosku jednodussi.
10.10.2016
vlákno reagovat

pjotr (anonym)

2 souhlasí, 11 nesouhlasí

jste krásná a inteligentní.
28.6.2016
vlákno reagovat

Pepa (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

A ty máš IQ jako ona co????
19.7.2017
vlákno reagovat

Jarmila (anonym)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Farnbauer, Farnbauer? Je to uz deset, mozna vice, ale napada me, nepsalo se o nem tenkrat jako o mladikovi, ktery se angazoval v ruskem dluhu? Zacinal, kdyz mu bylo pres dvacet a ten clanek znel uz tenkrat velmi prekvapive. Bily kun ruskeho kapitalu a osoba hodna pozornosti BIS? Nevim,nevim jestli si ted polepsila.
8.3.2015
vlákno reagovat

iva manila (anonym)

4 souhlasí, 15 nesouhlasí

Gábino přeji vám mnoho štěstí v životě..... *4*
28.3.2014
vlákno reagovat

:)) (anonym)

1 souhlasí, 25 nesouhlasí

Je nádherná :)) *14*
26.1.2014
vlákno reagovat

234hv (anonym)

20 souhlasí, 3 nesouhlasí

Tedy nevim, ale má rybí ksicht, hihňá se jak přihlouplá a co je nejhorší hihňá se i vlastní debi.itě. *11*
7.5.2015
vlákno reagovat

Jandis (anonym)

8 souhlasí, 1 nesouhlasí

A d.em.e.ntní...
2.8.2015
vlákno reagovat

WeRůů (anonym)

1 souhlasí, 12 nesouhlasí

Přeji vše nej k narozeninám! *3* *4* *4*
9.6.2013
vlákno reagovat

LAURA (anonym)

2 souhlasí, 27 nesouhlasí

Chudák, to co jí udělal Kokta a hlavně Ornella, to si nezaslouží, Gábina je suprová moderátorka i redaktorka a slyšela jsem, že vydala nějaký cédéčka, takže i zpívá. Gabča má roztomilýho synka Kristiánka.
Předem říkám negativní názory na Gábinu jsou mi ukradený, protože vy si vymyslíte fakt cokoliv!!!
3.3.2013
vlákno reagovat

Miluše (anonym)

4 souhlasí, 9 nesouhlasí

Chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Paní Partyšová není žádný chudák. Jen se provdala za člověk, který si ji nevážil a nevidí si na špičku nosu. Pokud někdo píše o Ornele, že je krásná, tak je na tom velmi špatně s očima. Na první pohled je na ní vidět, že je duchem chudá a maringotka-střelnice je jejím domovem. Je na tom velmi špatně, když si není schopna najít sobě rovného - svobodného. Paní Partyšovou potkalo štěstí, když se "zbavila" Kokty. Přeji mu Ornelu i celou její rodinku. Až se mu přesune mozek zpět z rozkroku, tak se mu rozsvítí, že opustil opravdu krásnou a velmi kultivovanou Gábinu a syna. Miluše
20.4.2013
vlákno reagovat

daisy (anonym)

23 souhlasí, 3 nesouhlasí

Já si zase myslím, že GP má do kultivované dámy hodně daleko. A jako chudák mi nepřijde, v tom s vámi souhlasím. GP má všechno přes postel a na to není potřeba mít charakter na dobré úrovni. Asi právě proto si tak dobře rozumí s kolegyněmi Decastelo a Gavrieli.
A ještě jedna věc mi vadí - proč všichni říkají, že Štikovi jsou na úrovni lidí z maringotek. Provozovatelé poutě a střelnic mají zaměstnání jako každý jiný. Dost mi vadí, že se jim lidi kvůli tomu posmívají. Kdysi se mnou chodila do třídy holčina, jejíž rodina provozovala pouť a byla naprosto v pohodě. Dokonce o dost lepší než dětičky "kultivovaných a vážených" podnikatelů.
26.4.2013
vlákno reagovat

nika (anonym)

12 souhlasí, 2 nesouhlasí

Furt lepší Ornela než ta slap.a G.P. Zlatokopka G.P.ani neví s kým to parch... má a svedla to na Koktu *3*
28.2.2015
vlákno reagovat

Petr (anonym)

21 souhlasí, 0 nesouhlasí

Krásná a velmi kultivovaná Partyšová? Krásná možná před lety a kultivovaná? *1* Možná kdyby neotevřela ústa. Hloupost z ní vyzařuje.
12.3.2015
vlákno reagovat

L (anonym)

23 souhlasí, 0 nesouhlasí

No jo, chudák Gábinka... Jestli já si dobře pamatuji, tak udělala to stejné bývalé ženě Kokty.. Taky ho přebrala - pamatuji si novinové články, kde popírají svůj vztah, že je čistě pracovní apod. a nakonec se vzali... Tak Ti nevím, ale opět to potvrzuje mé přesvědčení, ŽE BOŽÍ MLÝNY MELOU... A každému se vrátí, co udělal *16*
23.5.2013
vlákno reagovat

RoboGazbo (anonym)

0 souhlasí, 9 nesouhlasí

Ahoj,snad mi tu nekdo pomuze,jak muzu svuj vzkaz predat Gabine Partysove bud osobne,nebo na jeji e-mail ci smskou ?!! Mozna ze jeto ujety,smesny atd. Ale,jsem Ctitel-obdivovatel teto krasne,hezke,pekne i sexy..zenske,Rockerky ci Rebelky.Moc se mi libi,to jak vypada,jak ji to sekne-slusi a jakou ma sexy postavu.Chtel bych se sni setkat,pozvat ji treba na romantickou veceri nebo neco na pamatku od ni i s podpisem.Jeto vazne kus zenske a hlavne moc hezka.Prosim jestli tu nekdo je nebo nekdo vi,jak ji to predat,jak se sni mohu spojit.Ozvete se mi a predem dekuji,snad pomohu nejak,necim zase ja.
16.1.2013
vlákno reagovat

nika (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Text Vašeho příspěvku *12* *12*
28.2.2015
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.