Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kterak Partyšová měnila až vyměnila. Proč si tyto jednoduché zlatokopky myslí, že mohou být spokojené pouze v přímé úměře nahrabaného mamonu "milujícího manžela" bez ohledu na zdravý vývoj vlastního dítěte. Škatule, hejbejte se, kámen ***á cihlu. Tyhle célebritky si pletou telenovelu s reálným životem.
    Prostá nanynka než přesvědčí, k jakému pohádkovému štěstí a bohatství přišla,
    už je zase tou odkopnutou popeluší s upřímným prohlášením, že rozluka manželů proběhla v souhladu s vysokými mravními principy, partneři jsou na úrovni, in a šťastní. Zajímá to snad někoho?
  • Neznam ji, nezajimam se, ale odpovedi na otazky v poradu J. Krampola "Nikdo neni dokonaly" byla katastrofa! Bude trosku jednodussi.
  • jste krásná a inteligentní.
    • A ty máš IQ jako ona co????
  • Farnbauer, Farnbauer? Je to uz deset, mozna vice, ale napada me, nepsalo se o nem tenkrat jako o mladikovi, ktery se angazoval v ruskem dluhu? Zacinal, kdyz mu bylo pres dvacet a ten clanek znel uz tenkrat velmi prekvapive. Bily kun ruskeho kapitalu a osoba hodna pozornosti BIS? Nevim,nevim jestli si ted polepsila.
  • Gábino přeji vám mnoho štěstí v životě..... *4*
  • Je nádherná :)) *14*
  • Přeji vše nej k narozeninám! *3* *4* *4*
  • Chudák, to co jí udělal Kokta a hlavně Ornella, to si nezaslouží, Gábina je suprová moderátorka i redaktorka a slyšela jsem, že vydala nějaký cédéčka, takže i zpívá. Gabča má roztomilýho synka Kristiánka.
    Předem říkám negativní názory na Gábinu jsou mi ukradený, protože vy si vymyslíte fakt cokoliv!!!
    • No jo, chudák Gábinka... Jestli já si dobře pamatuji, tak udělala to stejné bývalé ženě Kokty.. Taky ho přebrala - pamatuji si novinové články, kde popírají svůj vztah, že je čistě pracovní apod. a nakonec se vzali... Tak Ti nevím, ale opět to potvrzuje mé přesvědčení, ŽE BOŽÍ MLÝNY MELOU... A každému se vrátí, co udělal *16*
    • Chtěla bych reagovat na Váš příspěvek. Paní Partyšová není žádný chudák. Jen se provdala za člověk, který si ji nevážil a nevidí si na špičku nosu. Pokud někdo píše o Ornele, že je krásná, tak je na tom velmi špatně s očima. Na první pohled je na ní vidět, že je duchem chudá a maringotka-střelnice je jejím domovem. Je na tom velmi špatně, když si není schopna najít sobě rovného - svobodného. Paní Partyšovou potkalo štěstí, když se "zbavila" Kokty. Přeji mu Ornelu i celou její rodinku. Až se mu přesune mozek zpět z rozkroku, tak se mu rozsvítí, že opustil opravdu krásnou a velmi kultivovanou Gábinu a syna. Miluše
      • Furt lepší Ornela než ta slap.a G.P. Zlatokopka G.P.ani neví s kým to parch... má a svedla to na Koktu *3*
  • Ahoj,snad mi tu nekdo pomuze,jak muzu svuj vzkaz predat Gabine Partysove bud osobne,nebo na jeji e-mail ci smskou ?!! Mozna ze jeto ujety,smesny atd. Ale,jsem Ctitel-obdivovatel teto krasne,hezke,pekne i sexy..zenske,Rockerky ci Rebelky.Moc se mi libi,to jak vypada,jak ji to sekne-slusi a jakou ma sexy postavu.Chtel bych se sni setkat,pozvat ji treba na romantickou veceri nebo neco na pamatku od ni i s podpisem.Jeto vazne kus zenske a hlavne moc hezka.Prosim jestli tu nekdo je nebo nekdo vi,jak ji to predat,jak se sni mohu spojit.Ozvete se mi a predem dekuji,snad pomohu nejak,necim zase ja.
    • Text Vašeho příspěvku *12* *12*
  • Ahoj lidi, prosim, potřebuju hrozně moc pomoct! Moje segre se hrozne libi triko, co mela Gabina v Prostreno, takovy bily s vysitym krizem. Nevite nahodou co je to za znacku, nebo kde ho sehnat?? budu moc vdecna. Chtela bych ji udelat radost na vanoce. diky moc. lenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit