Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gareth gates

    je to super spevák a páči sa mi ako spieva a najviac sa mi páči pesnička anyone of us a say it isnt so spirit in the sky sunshine
  • gg

    Je kráááááááásnej, ale už ženatej, tak máme smůlu.Každopádně ho pořád budu na dvd vykoukávat a rozplývat se nad jeho videoklipama *14* *3* *4*
  • heh )))

    :D gareth ma krasny pisnicky, secko krasny.... ale porad nak nemuzu dat dohromady hlas+pohlavi :) *3*
  • faninka

    Jsi uplne super jsi fakt borec
  • gareth

    gareth je ůplně ůžasnej klučina.fakt bomba....no coment.. *1*
  • Gareth!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Je úúúúúúúúúúúžasnej,skvělej,sexy a milej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sere mě,že ho nehrajou moc v rááááááádiu!!!!!!!!!!!!!!!! :(
  • Garethko Paulik Gates

    Garethko je naozaj uzasny! Milujem ho najviac na svete! Je uplne prenadherny, milucky, dobrucky, ma dobre srdiecko a je to nepopisatelny chlapcek! Proste ho milujem najviac! Ale tu jeho Suzanne Mole-vraj tanecnicu, by som najradsej zaskrtila!!!! a tiez modelku Jordan a vsetky co s nim boli! Svinky jedni! Jinak doufam, ze se nezlobite, ze pisu po slovensky.... Nejsem ceska.... tak pa zatim.... *14* -garethkoooo
  • Gareth je prostě nej a nejkrasnější kluk na světě *4* *4* *4* *4*
  • *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *13* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *14
  • je prostě úžasnej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit