Přejít na výpis diskuzí

George Craig

OSOBNOST 25.4.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsechno nejlepsi !!! *14* *14* hlavne bud porad tak sexi a dokonaly..!! *14*
  • ♥♥

    Prostě nejlepší!! Miluju One night only a George!! ♥ Asi jsem trochu ujetá, ale co se dá dělat.. *14*
  • Taky je zbožňuju!...

    Héééj tak jako mazééc všichni ho chcete ale mít nemůžete páč chce Emmu *1* ale stejně je k sežrání i jejich písně *14* *14*
  • ivca.h

    Nejlepší..:-*

    One night only jsou prostě podle mě nejlepší skupina miluju jejich písničky obzvlášť ,,Say you don't want it'' a George Craig je vážně nádhernej nemám slov ...:-*:-* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Nejlepší..:-*

      ty jejich písničky jsou úžasný
      obzvlášť Say You Don't Want It *14*
    • reig

      Re: Nejlepší..:-*

      Uplně souhlasím hej!!!
  • xcornelia14

    Happy B-DAY

    Opožděně ale přece zlato ♥ *1* *14* *1*
  • hmmm

    tojono jel bych do anglie na jejjich koncert...fakt semi libi jak hrajou nato že miluju techno..one night only nejlepší britská skupina tomi věřte *5*
  • tvleeee

    já snad kvůůůly tobě pojedu do anglie tvle *8* *3* *1* *1* *3* *14* *14* *14* *14* seš překrasnej!!!!!!!
  • hi

    až tě chytim tak tě normalně sežeru tomi věř *14* sem z tyhle nadhery hotova *15* toho bych brala jako darek tyvoleeee
  • mnam

    kundís největší tywoe když se naněj koukam bych se posrala....fakt tohle potkat na ulici shebnu...a jejich muzika no comment proste beeest.... *8* *8* *14* *14* *14* *14*
  • hustyy

    musim řict žesou jako fakt husty stoji ztato sije poslechnout!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit