Přejít na výpis diskuzí

George W. Bush

OSOBNOST 17.10.2010 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to co to??? To přece není žádný buš, vždyť to je náš známý Křovínek, starý uhýbač botám!
  • Hitler byl aspoň upřímnej h**zl, G. W. Bush je sedmilhářskej h**zl. A možná i těch lidí nakonec nechat popravit víc.
    Tohle není žádný panovník, pro takový si tu zařiďte záložku "Váleční zločinci".
  • George Bush, kdyz vidim toto slovo vzpomenu si na valecneho zlocince, vraha, globalistu a 11.9. Pevne verim ze toto zombie brzo shebne!
    СМЕРТЬ ТОМУ!! *16*
  • debílek hmmmmmmm to vedi všichni protože to tak je a bude pise vam s radosti ctitelka p,s. me prave jmeno se dočtete na WWW.MEPRAVEJMENO.CZ s usmevem na tvari AHOOOOOOOOJJJJJJ
  • George Bush (tyran)

    Ta největší svině co kdy byla a bude
  • Nej prezident USA

    prostě Best prezident USA co kdy byl a to je můj názor a ten mi nikdo vzít nemůže rozhodně lepší než ted Hajzl Obama *16* *8*
    • To si myslíš jo my sme dneska měli angličtinu a učitel nám o něm pustil písničku http://www.youtube.com/watch?v=p6U7vvbDI6c tady ji máš a dozvíš se co byl zač
  • bush

    JE TO VUL....
    • Re: bush

      Sám jsi vůl ty magore a český politici jsou volové taky.Jsem češka ale je mi z vás čechů na blití. *5*
      • Re: Re: bush

        jseš píča, ty kundo
  • Je to Mazánek

    *1* Je to člověk,bez opravdových životních zkušeností.Synek,který se válel v bavlnce a dnes je z něj velký škůdce,pro celou planetu.Když jej vidím,dělá se mi zle. *9*
    Ukazuje jen celému světu svou hloupost a primitivizmus.Snaží se hodně manipulovat.Ale ,stejně se ,už dávno znemožnil. *3*
    • Re: Je to Mazánek

      Hele ty debilní rozmazlená trubko starej se o sebe Bush si taky prošel špatným!
  • nemam slov

    JAK muze nekdo, jako je George Bush vladnou USA? On nevi, jake to je, prespavat na ulicich, nevi, jako je to byt chudy, nevi, jake to je bojovat ve valce, ale presto zadava podmety k tomu, aby se toto vsechno delo.
    • Re: nemam slov

      Nic nevíš a kecáš.A debilní Topolánkováce zajímá jestli tu chcípáme hlady a není kde pracovat a bydlet?!Nezajímá tak o to se starej!
      • Re: Re: nemam slov

        a rikam snad ze tohle me nesere? pokud vim, tak tady se bavi vo tom kretenoj bushovi NE o topolankovi vole!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit