Přejít na výpis diskuzí

Gia Marie Carangi

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gia, nadherna mlada zena, ktera mela sve problemy, bohuzel dopadla jak dopadla Film je uzasny. Gia nikdy nezestarne, jeji silne smutny pribeh je poucenim a poselstvim, kterem by melo byt predano dal. Vice uz dale nebudu nic komentovat, to co jsem, chtela rict to napsali jini. Jenom jedno... Gia je a bude, pro me, prvni svetova modelka cislo jedna.
  • Gia

    Nejhorší je to jak jí to ta ženská nabízela.Když jste krásná a oblíbená...myslíte,že vám někdo chce pomoct aby vám bylo líp....ne...chtěli ji do toho stáhnout....a ona byla v době kdy nebylo žádné varování...žadné přednášky...a ještě AIDS...je mi líto,že nemohla dostat novou šanci...ale drog se nikdy nezbavíte....i když nesehnali kameru....nevadí...pamatujeme si ji krásnou....byla užasná,ale udělala chybu...a ta chyba je pro všechny ponaučení.
  • Gia

    nechce se mi věřit, že Gia skutečně brala drogy vůbec na to nevypadá. Na Angelinu se celkem hodí. A taky mi přijde, že si moc podobný nejsou, ale Angelina to opravdu zahrála úžasně a je to jeden z nej. filmů co jsem viděla. Je to fakt smutný. Neuvěřitelný, že se to stalo. *9* *9*
  • drogy a slava

    videl jsem ten film nekolikrat a to jak angelina zahrala bylo uzasne mam rad zivotzopisy proto patri mezi me nejoblibernejsi filmy zde muze clovek videt ze i penize a moc jednotlive muze vest k rychlemu padu dolu gia se pro me stala inspiraci a ponaucenim *3* *13*
  • Gia

    Dneska sem tenhle film viděla poprvé a musim říct, že Anjelina odvedla skvělý výkon, nic jiného jsem taky neočekávala, každopádně je taky zajímavé vidět Elizabeth Mitchell, která stvárnila Lindu (jinak sem jí viděla jen ve ztracených), takže dost příjemné překvapení....film je skvěle udělanej...je fakt, že hned jakmile jsem film dokoukala, okamžitě jsem se musela podívat, jak vypadala Gia ve skutečnosti...a myslim, že určitě byla krásná...a nedokážu si jí představit jako feťačku...zvláštní věci se dějou... :-) dobrej film, stojí fakt za vidění!!!
  • GIA

    Ahoj všichni.Včera jsem skoukla film Gia a musím uznat že Angelina hrála perfektně,vžila se jakoby do života Gii a nemělo to chybu.Ke konci mi taky nějaká ta slzička ukápla,film se mi moc líbil,doporučuji!!!
  • gia

    Mám potřebu reagovat na film o Gie, který mě silně zasáhl. Podle mého názoru silný příběh, který musí v každé cítící bytosti vyvolat emoce. Angelina se zhostila role báječně! Má někdo jiný názor?
    Díky za tyto stránky!!!
    emilin *4*
    • Re: gia

      Ano souhlasím, velmi krásný příběh. Tolik tragický a plný beznaděje. Opravdový člověk se pozná podle toho jestli tohle dokáže cítit. Kdo v sobě nemá emoce jakoby nežil.
    • Re: gia

      Myslím, že Angelina podala jeden ze svých nejlepších výkonů. Role jí naprosto sedla, to se nestává často. Film je úžasný, děj mrazivě pravdivý, škoda nevidět!!! *4*
      • Re: Re: gia

        Film Gia jsem viděla několikrát. Role Gii byla přesně pro Angelinu Jolii, prostě skvělý herecký výkon doplněný o vyprávění. Není co dodat. Prostě film mám u mě 1 s hvězdičkou
        • Re: Re: Re: gia

          taky jsem jej neviděla poprvé,zrovnajsem to říkala kámošce,podívám se stokrát-krása
  • fetačka

    Dalši rozmazlena holka ktera nevedela co ze slavou a prachama.Zpotrebne zboži.
    • Re: fetačka

      Tak tos netrefil, tuhle holku zničily drogy jen proto, že v nich hledala pochopení a lásku.Jestli jsi nezažil nikdy samotu, nesuď.A právě jedině drogy ji dokázaly tu lásku aspoň na chvilku dát. Tenhle příběh je spíš hodně smutný, nebrala drogy z blbosti.každý feťák není rozmazlený fracek co neví co z penězma.Sám nevíš, jak by ses popral(a)se samotou ty, nezažils , nemluv..
      • Re: Re: fetačka

        Tak pokud si myslíš, že v samotě ti pomůžou drogy tak to něco světší o tvé inteligenci! *9*
        • o Tve inteligenci zase "SVĚTŠI" Tvůj pravopis..!!!! Panebože SVĚTŠI ??!!! Vážně?? svědčí od slova SVĚDEK *6* *8*
      • Re: Re: fetačka

        Musim reagovat na tvuj prispevek. Myslim, ze nehledala v drogach nic jineho, nez cestu ven. Castecne si myslim, ze pokud je pravda to, ze ji matka opustila v 11 letech, tak musela mit nehorazny smutek v dusi. Nedokazala za nekym prijit a pozadat o opravdovou pomoc a vzhledem k tomu, ze tenkrat se o drogach moc nevedelo, myslela si, ze ji to nejak pomuze, ze ji bude lip. Ale nebyla dost silna a spadla do toho pohlave...Mozna se nedokazala vyrovnat s tim, ze mela takove stesti...ale kazdopadne pro me neni a nikdy nebude osobnost, i kdyz ji Angie zahrala skvele...tot vse *3*
        • Re: Re: Re: fetačka

          Krasne receno! uz sem nemusim nic psat, rekla jsi to za me! *3*
      • Re: Re: fetačka

        souhlasím lépe bych to neřekla ...myslím že samota je jedno z nejhorších věcí co může člověka potkat a lidi se s tím vypořádají různými způsoby a určitě to že brala drogy není dobré,ale potom co jsem viděla ten film jsem pochopila že kažý klad má svůj protiklad a že něteré věci které vipadají fajn ve skutečnosti jsou úplně jiné jde o to se nad tím zamyslet a né to hned odsoudit protože v této stituaci se může ocitnout každý z nás a myslím že né každý se stím umí vypařádat zkusí něco a už v tom nemůže přestat nesnáším lidi co odsuzují něco co sami nezažili a čím si neprošli jen proto že většina říká že je to špatné tak to opravdu špatné je kolik lidí se zamyslelo nad tím jaký měla opravdu život ?? .... kolik lidí se stará o ostatní lidi v tomhle světě se stará jen každy sám o sebe a to je ta neúprosná samota kdyby jí někdo pomohl a dal jí naději skončilo by to možná jinak ....měla přátele,ale když je potřebovala kde byli???!!!!!
    • Re: fetačka

      další zakomplexovaný závistivý člověk kterej by si z tou její slávou a penězi jistě poradil což?Ať seš žena nebo muž seš debílek.Nedošlo ti vůbec,že ona o ty peníze nestála..že chtěla uplně něco jiného..bič na tebe hňupe
      • Re: Re: fetačka

        Ona chtěla něco uplně jiného?? A co jako? Všechny takové krávy chcou jen prachy. Jinak by nelezly do modelingu. *13*
        • Re: Re: Re: fetačka

          PrOč myslíš?? ja třebas mOdeling dělam a ne kvůli penězům, ale prOtO, že mě tO baví .. neni vše jenOm o penězích .. :P a hlavně každá mladá hOlka si chce vyzkOušet něcO nOvéhO .. :O))
          • Re: Re: Re: Re: fetačka

            Zbav se toho velkýho O tam kde nepatří, nedá se to číst,dík
        • Re: Re: Re: fetačka

          a kdo je v dnešní době nepotřebuje?? Někdo hold sedí jenom v kanceláři, někdo maká ručně, některý jsou třeba herečkama, či zpěvačkama, některý se živěj svojí krásou..Co je na tom? Všechny modelky se hážou do jednoho pytle, že jsou to vypatlaný husičky, který mají v hlavě akorát diety,kosmetiku a modu...jenomže jsou to taky lidi,co mají svý city,svojí osobnost...a to že některý skončej na drogách....nikdo do těch lidí nevidí, co je k tomu přivedlo...A stejně, o Gi se může jenom spekulovat..Nikdo z nás neznal jako osobu..Známe jí jen s filmu,z jejího životního příběhu a různejch článků..Ale dovnitř její duše nikdo neviděl..to jenom ona sama...někteří jí nenáviděli, jiní milovali...Ale osočovat někoho, že to byla jenom zakomplexovaná kráva,která chtěla prachy...to se ti to řiká viď? o někom kdo je 23 let mrtvej, a měl nějakej úspěch...je mi tě celkem líto *5* *5*
          • Re: Re: Re: Re: fetačka

            ton jsi napsala moc pekne luci ja fetoval rtaky tak vim co to je a film gia byl si myslimproti skutecnosti nic kazdopadne je nadherne nato ceny a vykon angeliny skveli napis mi standa *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit