Přejít na výpis diskuzí

Gigi Hadid

OSOBNOST 23.4.2015 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je opravu moc krásná, mám ji jako modelku moc ráda. Ale stejně se mi zdá její výraz prostě studený. Kdyby neměla tak dokonalé rysy obličeje, tak by v modelingu neměla šanci. Její sestra je na tom stejně i když Gigi se častěji směje (možná proto jsem si spletla, která je starší). *15* Nemají výraz, jsou obě smutné.
  • No to mě poserte :DD
    Joe Jonas není její otec :DD Vždyť mu je 28 a jí je 22 a taky je to úplný blbost když i v životopise je napsaný jméno jejího otce :D Twl
  • me se vůbec nelíbí!' Vzhledem i vším!!
  • Mám Gigi veľmi veľmi rada a je to najkrajšie dievča na planéte a Zayn a Gigi su najkrajší pár keby ze som si mala vybrať kto chcem byt v budúcnosti bude to Gigi Hadid
  • Me se Gigi ale vubec nelibi myslim ze ma Zayn na lepsi ani ta Perrie neni zrovna princezna ale myslim ze ta byla pro nej teda lepsi nez tahle nemam rada ani jedno jen Zayna ale Zayn si zaslouzi byt stastny a mit po boku nejakou holku I kdyz Gigi moc rada nemam tak pokud ji Zayn miluje tak se s tim smirim toho koho miluje Zayn mam rada I ja tak treba si ji oblibim
    • A která by byla ta pravá? Sice už spolu nejsou,ale kohoutek ke slepičce celkem sedí (myšleno povrchně).Mě by spíš zajímalo,proč se rozešli, ne z důvodu protože jsem klepna,ale z důvodu aby lidi už věděli, kdo se jen přetvařuje a kdo je prostě svůj a vadí mu spíž kaz na charakteru než pupínek na tváři.
    • podla mna měla by více na Zayna a proto by se měla vrátit k coudiho simpsonovi
  • přezdívku má nadržená modelka
  • Zajímavě krásná, jako panenka. *2*
  • jisbon.4ever
    Mně osobně se vzhledově moc nelíbí. Perrie je samozřejmě o 100% hezčí, ale jde o to, jak se s ní cítí a co k ní cítí Zayn ne? Takže ji mám ráda a jsem ráda, že Zayn je šťastný. :)
  • Nech Zayna na pokoji.
  • nevíte jaký má rozměry?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit