Přejít na výpis diskuzí

Grégory Lemarchal

OSOBNOST 25.10.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde má gregory hrob
  • kde je hrob gregoryho
  • umrti 30.04.2007
  • Hledam knihu o Gregory Lemarchalovi,napiste mi prosim ve kterem roce vysla a jak se jmenuje. dikasy! vimanaloo@aol.com 7.dubna 2014
  • Žlučník a co s ním

    Na problémy se žlučníkem EMULIPS,ten přispívá ke snížení vzniku žlučníkových kamenů,přispívá ke snížení rizika vzniku chorob srdce a cév,podporuje zažívání,odlehčuje trávicímu traktu,pomáhá tělo chránit před volnými radikály.Díky němu už žádné potíže se zažíváním,s kilogramy navíc,s vysokým tlakem a cholesterolem.Cena je 375Kč.Pište si na Blanka83@email.cz. www.okg-zdravizprirody.blogerka.cz
    03-000585
  • Cystická fibróza

    Cystická fibróza je dědičná porucha způsobená změnami (mutacemi) v genu CFTR. Toto chronické onemocnění postihuje zejména dýchací, trávicí a rozmnožovací ústrojí.
    U zdravých lidí se v plicích tvoří slabá vrstva tekutého hlenu, u jedinců postižených cystickou fibrózou se tvoří hustý a lepivý hlen, který ulpívá v dýchacích cestách a způsobuje jejich zablokování. Nahromaděný hlen se v plicích stává živnou půdou pro mikroorganismy (bakteriální infekci), které pak způsobují chronický zánět dýchacích cest.
    Léčba cystické fibrózy
    V současné době je cystická fibróza onemocněním nevyléčitelným, léčba se proto zaměřuje na zmírnění jeho projevů.
  • "HLASOVÁNÍ:

    Chci tu vyhlásit menší hlasování o nej jeho píseň, co vy na to? *7*
    • Re:

      Ahojte...chtěla bych se zeptat....ve videoklipu Ecris L´histoire je v hlavní roli nějaká holka (blondýna), která ve skutečnosti zpívá a já potřebuji zjistit nutně jak se jmenuje...ta její písnička už je na trhu dost dlouho...byla dost hitem asi roku 2006, hlavně na mcm...tak jsem chtěla poprosit, jestli ji někdo zná nebo ví jak se jmenuje..jestli by to sem nenapsal ...byla bych mu moc vděčná...předem děkuji s pozdravem Hanka
      *4* P.S jináč Gregoryho jsem byla velká fanynka a je mi moc líto že umřel... *9*
    • Re:

      A Corps Perdu, La Lien, Mon Ange,... a další, já mam nej tyto 3.
      • Re: Re:

        Já mám nejraději De temps en temps, Je suis en vie a Mon angel *3*
        • francuzska16

          Re: Re: Re:

          Tiež :-)
  • Cystická fibróza

    Cystická fibróza není nemoc žlučníku, ale zhoubná nemoc plic podobná rakovině. Je dědičná. Musím uznat, že zpívat s rakovinou plic a vyzpívat si 1. místo je opravdu úžasné! škoda toho mladíka.
  • Greg

    Bol to uzasny mlady a talentovany spevak.
    Mal vsetko co chcel a napriek tomu nic ..
    Je to neskutocna skoda, ze musel opustit tento svet v dosledku tejto, zial este stale nevyliecitelnej choroby.
    Nadherne spieval a kto pozna jeho pesnicky a pocul ho spievat nazivo, urcite suhlasi, ze sa to nemalo stat.
    http://www.youtube.com/watch ?v=D04zk9Pvb_A&feature=related
    • Re: Greg

      Souhlasím, gregory byl skvělý. na mém blogu jsou ještě nějaké informace a budu mít i překlady některých songů ..http://glamorous-luam.blog.cz/rubriky/gregory-lemarchall
      • Re: Re: Greg

        nemozno povedat ze gregory bol skvely spevak lebo on este stale je . uz dlho som nepocula niekoho tak krasne spievat. neustaly pohyb ako to on vzdy vravel treba sa hybat a nie sediet pred telkou ma posunuli niekde inde.uz sa tesim ze si kupim knihu ktoru o nom napisala jeho sestra.
        • Re: Re: Re: Greg

          aj ja by som si rada tuto knihu kupila..daj vediet, az vyjde. Grégoryho hlas a aj jeho osud vo mne zanechava hlboku stopu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit