Přejít na výpis diskuzí

György Cserhalmi

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • G.Cserhalmi je skvělý herec bohužel ho znám jen ze Želar..... *3*
  • kopecna12

    kopecna12

    souhlasím, G.Cserhalmi je sexy chlap. Byla jsem z něj v tom filmu taky "paf" *14*
  • Krásný mužský

    Želary - G.Cserhalmi je prostě úžasný v roli Jozy, s takovým mužem bych to té zapadlé chaloupky šla hned. Měla bych pocit velké opory, lásky a bezpečí. Opravdu by stál za "hřích". Nádherně a přesvědčivě to vše zahrál, člověk mu to prostě věří, a zamilovává se do něj.
    *4*
  • gyorgy cserhalmi

    Ahoj všichni! Mám pro vás jeden tip! Hrál ve filmu Pevnost od naši paní režisérky Vihanové. Film je z roku 1994. *3* Mějte se!
  • Fakt jo!

    Musím souhlasit s níže uvedeným. Ten chlap by vážně stál za hřích..! Viděla jsem s ním jen Želary, ale kdo četl předlohu, ví, že Joza je role náročná a on ji ztvárnil tak přesvědčivě, že by člověk opravdu uvěřil, že slezl někde z haluze do slezské dřevěnice. Slovenská tel. s ním před asi dvěma lety uvedla nějaký film, ale u nás ani Ň! Je to velká škoda! Jestli se s ním Aně Gaislerové dobře hrálo, těžko říct. Ve filmu o "Želarech" tam toho o něm moc není, ona sama ho zmiňuje jen jednou, a to jen příjmením... Měla jsem z toho trochu divný pocit. Film Želary si pouštím poměrně často, je to silný příběh a úžasně zpracovaný.. *14* *14*
  • nej nej nej

    Je to strašně dobrej herec......hlavně v Želary je nejlepší!!!! *4* Za herce je úžasnej a mimo herce taky!!! *3*
  • 60 let

    17.2.2008 oslavil G. Cserhalmi 60. narozeniny. Vypadá stále skvěle, hraje
    v divadle a filmuje. V ČR ale jeho filmy
    bohužel nejsou k dispozici. Je to škoda.
  • Jednička

    G. Cserhalmi je naprostá jednička -škoda,že ČR nekupuje žádné novější filmy, kde G.C. hraje.
  • Je to kus!

    No, musim uznat, ze ac je jiz trochu starsi, tak ma porad neco do sebe a je to fakt hezky chlap! Anne G. se s nim urcite v Zelarech dobre hralo, byl to vynikajici film a oba dva byli vyborni!
  • Je to velký sympaťák, kterého ovšem znám jen z Želar. Tam byl každopádně perfektní!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit