Přejít na výpis diskuzí

Hans Zdražila

OSOBNOST 4.1.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbírám autogramy a potřebuji znát adresu pana Vladka Dobrovodského v Praze.
  • Zdravím dědu Hanze. Vzpomeneš si ještě komu jsi házel švihadla do kanálu? Bydlela jsem na Klostermanové ulici.
  • Vše nej k narozkám. Vzpomínám si jak Rudé právo psalo, že se Pavlásek posr.l. A asi ti to přišili na triko. Ale jestli mu gutalax pomoh,tak TLESKÁM !!!Já ti za ten nejcenější kov děkuju !!!!!!!!!!!
    • Předchozí příspěvky jsou staršího data. Takže nevím, zda můj pozdrav bývalému kolegovi dorazí. Pro naší generaci vzpěračů byl Hans nedostižný bůh a idol. Poprvé jsem se s ním setkal v roce 1964 po olympiádě, kdy jsem byl 15.leté ucho. Postupně jsem se s ním setkával a mimochodem u případu kolegy Pavláska jsem byl s Hansem spoluaktérem akce. Hans byl vždy pro každou srandu. Se vzpíráním jsem skončil naráz díky celkové atmosféře a podrazům v našem sportu. Rozhodně jsem nezatrpknul, pouze jsem si našel jiné prostředí. Pan Hans Zdražila je vzácný člověk a kdo ho znal, chápe věci, které se kolem něj udály nebo neudály. Neviděl jsem ho od času OH 1972 v Mnichově, ale musím na něj myslet stále. Přeji mu zdraví v rámci možností. Dnes máme spoustu olympijských vítězů a světových šampionů, ale Hans je jen jeden !
      • Napiste mi email na zdrazilova.lucie@seznam.cz , dedovi tento příspěvek prečtu.
  • Kamarád

    Dobrý den milá Lucko,
    jsem kamarád Vašeho dědy Hanse, známe se
    z mládí a moc vás prosím o nějaký
    kontakt na něj.
    Moc ho pozdravujte od Ládi Nevečeřala.
    Předem děkuji
    • Dobry den pane Neveceral, kontakt na dedecka Vam samozrejme dam, kontaktujte me prosim na email, ja Vam to cislo zaslu, nechci to psat tady do diskuze. Email: zdrazilova.lucie@seznam.cz . Mejte se krasne, Lucka Zdrazilova
  • prosba

    Dobrý den, jsem vnučka Hanse Zdražily. Mohla bych poprosit toho kdo založil dědovu stránku aby mi napsal, ráda mu pošlu další fotky dědy nebo jaké koliv informace, předem díky.Lucy
    • Re: prosba

      Dobrý den,
      píšu publikaci o historii severní Moravy, jejíž součástí je i představení zlatých olympioniků. Nemohu sehnat fotku pana zdražily. Můžete mi nějak pomoci? Děkuji.
    • prosba

      Dobrý den, sice jsem tuto stránku nezaložil, ale velice rád bych získal nějaké fotky pana Zdražily. Už víc než 45 let sbírám fotky s autogramy známých osobností a rád bych mu poslal na podpis nějaké fotky. Adresu se mi podařilo získat ale z fotkami je to špatné. Pokud byste mi mohla nějaké poslat na mejl tak bych Vám byl moc vděčný.
      Předem děkuji.
      Jirka Zdarsa
      Tovární 142/20
      664 91 Ivančice
      • Re: prosba

        Dobrý den
        přečetl jsem si Vaši diskuzi a nemohu na ni nereagovat!! :-) Strašně se moc se zajímám o Olympijskou historii, zvláště českou. Ať se ozve kdokoliv, byl bych velice rád, kdybyste mi poslali adresu na pana Zdražilu kvůli žádosti o podpis. Nebo pokud možno, aby mě "vnučka" a nebo kdokoli jiný ohledně adresy zkusil kontaktovat na mail: maley.honza@seznam.cz
        díky moc!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit