Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak jsem cetla bylo by dobre to nak zahrat aby se o 5 vratila do filmu Feriha abych pravdu rekla pokracuji k divani se serialu ale reknu stoji to za prt vubec me to nebavi a kor co se tam deje nedavato hlavu ani patu
  • Bylo by super kdyby po pauze začali vysílat seriál dál až dokončí ten seriál ke kterému se upsala a dali Ferihu zpátky, že se léčila v Americe a ztratila paměť. Hodně by to zamíchalo děj a třeba by se vrátila sledovanost. *4*
    • Ano to souhlasím je to skvělý seriál já jsem ho už viděla 3x a furt se nemůžu nabazit a mrzí mě ten konec.
    • To by bolo super. Chcela by som to zase vidieť na obrazovkách ale momentálne to pozerám cez internet ale nebaví ma to keď tam feriha nie je.
      A skade máte to že sa bude liečiť v Amerike má byť pokračovanie filmu ? to by bolo super.
      • Ano taky chci pokračování. Je to luxusní seriál. Pořád se na něj koukám a ten konec jak Feriha zemře se mi nelíbí! Chci Ferihu zpět prosím co nejdřív
  • Je najlepšia
  • Feriha...
  • Som z toho strašne smútna ako sa skončil film Feriha :( pozeram ho stale dookola a nechape man v čom boo problem že sa tak hrozno strašne skončil :(((( čitala som na jednej stranke že to kvoli tomu sa skončil lebo v Turecko fanušikovia prestaly sledovat tak film skončil :/ môj oblubeny film sa stal a tak škaredo skončil :( . Ved to ani slovensky film som tak neobdivovala ako Ferihu film :/ a aj Emir strašne si ku sebe pasovaly ešte tie pohlady ako keby maly romanticky vztah už dlhé roky :/
  • Feriha si trapna vo filme vyzeraš v pohode ale v skutoçosti si nechala emira kvoli takemu staremu čo je od teba starši o 15 rokov kde si nechala oči emirovi nešaha ani pp päty si sprosta že si emira nechala emir je ten najkraši Ps: si trápna
  • Každý výška je 160 cm.
  • Hazal je krásna a veľmi talentovaná mladá herečka.Tak ako ona stvárnila v ZL tú malú pubertiačku,to by asi nedokázal hocikto.Nech sa ti darí Hazal.
  • http://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=0rtLa2NoWOfGnDWNI0dT1.WW.INphov1FdFzafBs9Pv.57/fastid=nvpdtinidxwqfncirjtxclgnczmh/stparam=lhdqnsfnbn/url=https://www.vub.sk/pozicka/?utm_source=201509_branding_markiza&utm_medium=branding&utm_content=sutaz_vernost&utm_campaign=Pozicka_vernost#hraj
  • Hazal Kaya patriš medzi moje 2 najobľubenejšie herečky. Veľmi ti to pristane s Çagatayom Ulusoyom nielen v seriály Feriha ale aj v skutočnosti.
    • hazal si uzasna herecka a modelka si moja najoblubenejsia herecka rad by som ta videla nazivo
      *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit