Přejít na výpis diskuzí

Hugo Vásquez

OSOBNOST 31.12.2006 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to prekrasnej chlap.jsem do nej zamilovan az po usi
  • hougerka.edward

    Happy B-day

    Všechno nejlepší k narozeninám Hugo =) tak sqělýho chlapa ááwaw....hlavu mám hned zamotanou ;) přžeju aby tse ti ve všem co uděláš dařilo...a abys našel slečnu dokonalou HAPPY BIRTHDAY užij si narozky fešáku *14* *14* *1*
  • smoulliinka

    Hugito

    Nejkrásnější , nejúžasnější , nejdokonalejší chlap na světě. *14* *14* Vždycky když je v nějakej novele smutnej tak má tak nádhernej kukuč a s Marianelkou Gonzalez tvoří naprosto dokonalej pár *4*
    • pandora

      Re: Hugito

      Ve všem s tebou souhlasím. *14* Je to moje největší láska. *14* A s Mari to je opravdu dokonalý pár. Takovou chemii jako mají oni dva, žádný jiný pár nemá. *14* Ještě, že jim to v RCTV došlo a dali je znovu dohromady. *14*
      • smoulliinka

        Re: Re: Hugito

        To je pravda ta chemie mi fakt dostává*14* , jim by to spolu v reálu strašně slušelo , škoda no *9*.To je pravda konečnějim to došlo,ale že jim to trvalo od MGB,ale naštěstí jsou zase spolu a jako hlavní pár *14* *14*
        • pandora

          Re: Re: Re: Hugito

          Ono stačí jen aby se na sebe podívali a mám dost. *14* *14* *14* Fakt škoda, že nejsou ve skutečnosti spolu, ale aspoň jsou velcí kamarádi, v té Citě to bylo vidět. *4* A možná je lepší, že jim to trvalo tak dlouho, kdyby je dohromady dali dřív, tak by nemuseli být hlavním párem. A co si budeme namlouvat, hlavní pár je hold hlavní pár. *1* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hugito

            JJ.Přesně kéž by se dali dohromady. S pandorou jim fakt děsně sluší!!!No i když vlastně s marianelou.Kéž by zase dali nějakou telenovelu s nima dvěma.
          • Re: Re: Re: Re: Hugito

            MAS UPLNOU PRAVDU,SOUHLASIM A JE FAKT SKODA ZE DOOPRAVDY NEJSOU SPOLU,ALE I KAMARáTSTVí JE NECO.A MILUJU MARIANELU GONZALEZ *14* *4* *3* *3*
            • pandora

              Re: Re: Re: Re: Re: Hugito

              Jak si tak čtu ten svůj příspěvek, tak s tím hlavním párem jsem se trochu sekla. *1* *1* *1*
  • renca91

    S Pandorou to jim to slušelo

    S Pandorou to byl jeden z nejhezčích párů MGB. *3*
  • Joooo

    S Pandorou jim to mooccc slušelo!!!! Najkraišie párek to bollllll
  • To je ten nejkrášnější chlap na světě!!! Miluju ho *14*
  • :)

    je božíííí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit