Přejít na výpis diskuzí

Ioan Gruffudd

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kimmy tě hrozně moc miluje *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • evush
    ještě hrál v Oscaru Wildeovi..
  • Moc semi libí, jak ve fantasty tak v pohádkách,komediích,....... Moc velký sympaťák a naposledy jsem ho viděla dneska v 102 dalmatinů:)
  • Jasně, souhlasim. NA IOANA NIKDO NEMÁ!!!!!!!!!!!!!...fakt sqělej........ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dabing

    Tenhle chlap má neskutečný charisma. Není to prvoplánovej krasavec, ale líbí se mi mooooooooooooooooooooooooc :) Poprvé mě dostal jako Hornblower, teď jsem řvala u Artuše, ale taky kdysi dávali na ČT2 ve filmáči film s židovskou tématikou, nepamatuju si název. Hrál hlavní roli a taky tam špatně skončil :(
    Je potřeba uznat, že mu taky hodně přidává na kráse, když ho dabuje Honza Šťastnej. Ten jeho hlas mu perfektně sedí.
    • Re: dabing

      Koukla jsem do filmografie - ten film byl Šelomon a Gaenor. Jo, to mě taky dostal ;)
  • garalong

    Ioan

    Se svou manželkou Alicí Švandovou? Spíš Alicí Evans. *4* Jinak Ioan je někdo super výjmečný.. *15*
  • o je tak boží

    on je vážně rozkošnej jsem do něj celá blázen,prostě ho zbožnuju *14* *14* *14*
  • destiny-hope.cyrus

    on je nádhenej jednim slovem pste kus *14* *14* *14* *14* a má hvooozitánsky sexy fotkyy *14* *14*
  • Ioan

    Ioanek je krásnej *14* hlavně jako Hornblower byl úžasnej,ta uniforma mu sekne *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit