Přejít na výpis diskuzí

Ivan Hlinka

OSOBNOST 31.12.2006 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem vděčný tomu že jsem jako divák mohl pozorovat zlatou cestu našeho olympijského hokejového týmu v Naganu . Ivan Hlinka sestavil jedinečnej tým ze skvělých hráčů a svým přístupem se maximálně zasloužil za tu fantastickou zlatou medaily . A ještě několik roků co vedl náš národák ukazoval kdo je pan trenér . Osud mu bohužel nedopřál dlouhou cestu a 16. srpna vyjel na svou poslední cestu . Budu na něj vzpomínat s úctou a s respektem protože takový člověk je jen těžko nahraditelný . Díky Ivane .
  • ivan hlinka patřil mezi nejvýznamější osobnosti českého i československého hokeje patřil mezi nejvýznmamnější hokejové trenéry a byl hodně respektovaný hráči což je pro trnéra ano my jsme hrdí na haška jágra kteří něco dokázali a reprezentovali čest v naší republiceale on byla vyjimečná osobnost která dokázala pro trenéra nemožné byl velmi úspěšný jako hráč jako hráč dosáhl poměrně dost nedostižných met pro hráče to nepochopitelné jak to mohl dosáhnout hodně lidí ho měli rádi ale tobylo dáno tím že měl hodně úspěchú a byl velmi respektovaný trenér řada lidí ho měla ráda jako trenéra kdyby žil bylo by vedení českého hokeje v jiném složení ale on prostě byl respektovaný hlavně pro litvínovský hokej jenom škoda že sním nikdy navyhrál titul určitě žažil největší úspěchy českého hokeje a jako člověk by měl být respektovaný a vážit si toho na jaký vrchol náš hokej dovedl to co se stalo v naganu1998 se třeba už nepodaří ale lidi májí k němu úctu což je důležité mít ho rád ivane my jako národ jsme pyšní kam jsi nás dostal a děkujeme že jme s tebou prožili nejkrásnější chvíle a za úspěchy jsme nesmírně vděční a nezklamal jsi nás
  • chz_rabca

    Litvínov

    Tenhl člověk pro mě byl, je a bude navždycky hrdina... Proč se to muselo stát zrovna jemu?? Takovýhle lidi by neměli umírat, ti by měli být věční, čest jeho památce *9* Naši černožlutí litvínovští Bozi Vám ten titul jednou vyhrajou a já věřím, že to nebude dlouho trvat, všichni na Vás vzpomínáme Pane Hlinko a nikdy nezapomeneme... Stejně jako Cheza zůstanete navždy v našich srdcích :'(
    • Re: Litvínov

      I když jsem z Brna, kde bylo a je spousta dobrých hokejistů, tak Ivan pro mě zůstane vždy ten největší, proto jsem fandila Litvínovu a jsem moc ráda, že jako prvnímu se mu také podařilo vyhrát jako trenér olympiádu, byl to pro me zážitek. Škoda, že zemřel tak mladý mohl toho ještě hodně dokázat. V naších srdcích však nikdy nezemře!!!!!!!!!!!!!!!!
    • vandas96

      Re: Litvínov

      Máš pravdu, ne jen že byl nej... trenérem Černo-žlutých ale i nej... hráčem za Litvínov *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit