Přejít na výpis diskuzí

Ivan Mistrík

OSOBNOST 14.8.2011 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla jsem p. Mistrika moc ráda,dost mě to překvapilo,když zemřel. *9*
  • Také já jsem měla Ivana Mistríka velmi ráda,měl v sobě tajemno.Škoda,že tak brzo zemřel............
  • Také já jsem měla Ivana Mistríka velmi ráda,měl v sobě tajemno.Škoda,že zemřel tak brzo..................
  • Zde jsou neoficiální fanouškovské stránky Ivana Mistríka na Facebooku: http://www.facebook.com/ivan.mistrik.herec
  • Ivan Mistrík bol zúfalec a slaboch, keď spáchal samovraždu. Takto sa problémy neriešia.
  • Milá Vlasto, také jsem si moc tohoto sympatického herce oblíbila. Jediná kniha, která vyšla se jmenuje IVAN MISTRÍK - Čovek odnikiaľ a spolupracovaly na ni jeho tři neteře. Vím jen to, žer Ivan Misrík měl problémy v manželství s duhou ženou, mladou zpěvačkou Marikou. Klesniakovou. Jeho první manželka Elena Kollátová zemřela na dovolené na mozkovou mrtvici. Měl tři syny, Ivana, Michala a Janka, kterému byly tenkrát dva roky. Bohužel ani nejstarší syn Ivan se nedožil ani 40 let a zemřel na srdeční infart. Michal Mistrík je kuchařem a nejmladší Jan už má také syna - Andrejka. Vzpomněla jsem si také, protože zítra to bude 30 let od toho nešťastného dne.
  • Po zhlédnutí filmů Medená veža a Orlie pierko,jsem si smutně zavzpomínala na Ivana Mistrika a hned ráno si vyhledala na internetu o něm informace. Mám ještě v živé paměti zprávu o jeho sebevraždě. Moc jsem ho měla ráda a strašně mě mrzí, že v jeho životě bylo něco , s čím se nedokázal vyrovnat a musel život ukončit. Moc na něj poslední dobou myslím. Uvítala bych o tom nějaké bližší informace.Vlasta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit