Přejít na výpis diskuzí

Ivan Palúch

OSOBNOST 2.10.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na internetu se dá shlédnout 13.komnata s panem Ivanem. Velmi mě potěšilo, že se to natočilo. Moc mě mrzí, že prožil to smutné období, kdy nemohl hrát a nemohl vidět svoji dceru. Snad mu to osud vynahradí.
  • Všem fanouškům tohoto výborného a skromného herce vřele doporučuji knihu Herec Ivan Palúch, kterou vydal Slovenský filmový ústav. Kniha dopodrobna rozebírá jeho skvělou kariéru,kterou bohužel přerušili komunisti. Je tam i spousta rozhovorů s panem Palúchem. Knížka je ve slovenštině, v češtině nebyla vydána. Ale i tak je velmi přínosná.
  • Ivan Palúch je velmi talentovaný a sympatický, jeho Bajaja je nezapomenutelný. Mohl by zas něco pěknýho natočit. *14*
  • blahoželanie k jubileu

    Sympatickému a talentovanému hercovi Ivanovi Palúchovi želám k dnešnému okrúhlemu jubileu pevné zdravie, radosť zo života, a ešte veľa tvorivých síl k práci v hereckom povolaní.
    Máme Vás radi, pán Ivan. *3* *14*
  • přání

    Milý pane Palúch
    Přání k Vaším narozeninám přeji všechno
    nejlepší. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pán Palúch

    Pán Palúch je nadaný a sympatický herec, a aj keď zmizol z televíznych obrazoviek, na jeho herectvo rada spomínam. Pozdravujem. *4*
  • ahoj

    Ahoj Ivane , tady Caba sestra Dagmar Bartoníkové z Holandska - moc ráda bych dostala na tebe nějaký kontakt - pokud to čteš kontaktuj mě prosím na mail lenka-a@centrum.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit