Přejít na výpis diskuzí

Ivana Regina Kupcová-Sádlová

OSOBNOST 21.8.2009 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrušme naše zdravotnictví když naše země disponuje takovými kapacitami.Vyjde to levněji.Proboha,lidé vzpamatujte se,copak už i zdravý rozum se vytratil.-přiložím ruce,proběhne energie a je vymalováno-tomu snad může věřit jen magor.Domníváte se,že tak zvaní léčitelé tohoto typu k lékaři nechodí a dožívají se ve zdraví 150 let?Hm,sbohem rozume.

  • Podvodnice profitující z negramotnosti lidí, kteří si sami v životě nedovedou nijak poradit. Upínají své zoufalství k podobným podvodníkům, kteří kolem sebe šíří auru něčeho tajemného, astrálního. Trapné a ubohé. Křišťálová koule *1* *1* *1*
    • dyk on anonym .)
  • Mrzelo mě, že skončila televize Regina měla své kouzlo. Něco mě k ní táhlo a pořád čekám kdy naskočí a bude pokračovat.
  • Ne každý léčitel, pokud tedy má tyto schopnosti, je vhodný pro každého. Někomu může pomoci, někomu může ublížit. Její spolubratr J. Saavedra prý léčil I. Bartošovou. Často jsem si kladl, proč byla I. Bartošová tak šíleně psychycky rozesraná, teď tomu začínám rozumět. Znám cca 6 lidí se stejnými příznaky vykolejenosti, jakou měla I. Bartošová než odešla na druhou stranu, a všichni tito lidé, byli v péči nějakého ezoterického léčitele, byť to bylo někdy zadarmo, což člověka obvykle přišlo hodně draze! Je to pouze má zkušenost a jak to dopadlo s Ivetou, je nám všeobecně známo! Nejlépe se peníze vydělávají pomocí vlastního televizního kanálu. To je stará, léty ověřena, zkušenost z USA. A pokud chcete vydělat velký balík peněz, založte si vlastní sektu, jak pravil kdysi moudry muž, tam z opačné strany zeměkoule. Slunce v duši!!!
  • Dobrý den, jak se mohu s paní Ivanou Reginou skontaktovat? Poradíte mi někdo telefon, kde bych se mohla objednat na soukromý výklad z karet? Děkuji
    • Dobrý de,mohu vědět zda jste našla kontakt. Nemohu nikde sehnat.
      Děkuji
    • Osobní Výklady v Praze
      probíhají každý čtvrtek na
      adrese: Bořivojova 42, Praha 3
      objednávky na čísle:
      602 214 166
  • Dobrý večer. Mně paní Regina řekla vše na 100% Měla jsem dojem,že mi čte myšlenky.To,jak si dál zařídíme život je pouze a pouze na nás..Musíme také proto něco udělat-nic nepadne do klína bez přičinění.Já si paní Reginy Ivanky velmi vážím a vím-že ona své práci rozumí.Přeji jí hodně hodně štěstíčka..Není to jednoduché vidět a vědět o spoustě i nepříjemných zážitků-jiných lidí,ale i své rodiny-blízkých.
  • Ja jsem u Reginy byla zhruba pred tremi lety s moji sestrou. Mluvit pani umi, byl to celkem fajn zazitek, presvedcivy. Ale jedina vec, kterou nam pani Regina "vyvestila" nedopadla tak jak jsme slysely. Ano, mozna to, ze budeme cestovat - jezdime na dovolene. Sestra byla asi za 10 minut venku, ja, protoze jsem mela spoustu otazek, tak jsem tam s ni stravila asi 20 minut. Za ty penize to urcite nestalo.
  • Paní Ivanka a paní Kludská jsou dvě nejlepší kartářky.Obě mi věštily
    a bylo to naprosto shodné,jsou super.Eva
    • Dobrý den,mohu poprosit o kontakty
  • Prosím vydal Jan Saavedra nějakou knihu vzpomínek? Životopis, nebo serii knih od mala přes pobyt u indiánů po teď?
  • V poslední době se mi ztrácí věci nemohu přijít na to, čím je to.V létě se mi ztratil prstýnek po matce,který hledám už půl roku.Toto nejvíce mě mrzí.Anna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit