Přejít na výpis diskuzí

Iveta Lutovská-Vítová

OSOBNOST 11.2.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší ke kulatejm narozkám! Posílám pusinku! 😯

  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • Kočka!
  • jjannissekk
    Jediný štěstí, že Televizní noviny už radši nesleduju. A ještě, pokud tam nastrčej tuhle.... *16*
  • Všecho nejlepší k tvým 29.narozeniná!Spoustu štěstí,zdraví a úspěchů v modelingu. *3* *3* *15* *1* *3*
  • je sexy
  • ♥obdivuju vás ♥
  • ...

    Já ji nikdy moc nemusela.. Od doby, co byla zvolená za MISS se na tyhle soutěže radši ani nedívám! Rovnou vám říkám, že to, co píšu není o závisti, ale prostě je mi krajně nesympatická! Jen můj názor...
  • krásná

    já nikdy nepochopím jak se může narodit něco tak překrásného.To je fakt k zešílení!!
    • Re: krásná

      Máš recht hochu z toho jejího úsměvu se potím i nahej v minus 20
  • Keňa

    Milá slečno Iveto, včera jsem poskouchala jak jste fotiila kalendář v Keni. Bylo tam už hidně umělců, ale od žádného jsem neslyšela to co jste řekla Vy.Sma jsem byla vKeni měsíc a tolik bídy jse neviděla a opravdu jsem přehodnotila vše na čem jsem kdy lpěla. Když jsem se vrátila adoptovala jsem si 8letou holčičku. Moje dcery mi říkají, že mám moc velké sociální cítění,ale kdo tam byl a neležel jenom v hotelu tak musí se mnou souhlasit. Fandím Vám jsem z Českého Krumlova *3*
    • Re: Keňa

      ano Iveta je Opravdová dáma se vším všudy připravená kdykoli pomoci klaním se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit