Přejít na výpis diskuzí

Izzy Stradlin

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumacek97
    Izzy, nepostradatelná duše Guns N' Roses. Chybí mi ty staré časy. Izzy je vážně úžasný kytarista a jak vokálista, tak zpěvák. Mám ho vážně ráda, je bezvadnej. :) Strašně ráda vidím, když se občas objeví na stagi s Axlem a novým složením GN'R. Mohlo by to takhle být občas i s ostatními...
    Samozřejmě mám také ráda jeho kapelu Izzy Stradlin a The Ju Ju Hounds.
    Každopádně Izzy má můj velký obdiv a doufám, že bude pořád tak skvělý jako byl doteď!
    Takže... díky Izzy!
  • Izzy

    Happy Birthday!
  • všecko nej ;)

    tak všecko nejlepší k narozkám!! :) *5* *5* *4* *4* izzy je strašně pěknej :)
  • izzy

    Neviem kto vytvara tie starnky ale rok Izzyho narodenia je 1962 a nie 1967. Mali by ste to opravit *7*
  • izzy

    Izzy je skvělý v tom, že vypadá jak kdyby mu to bylo všechno jedno,tak jako v pohodě *5* , samozdřejmě mu to není jedno, ale je to prostě Izzy.*14* Izzy a Axl jsou moji nej z Gnr, i skvěle skládají spolu, taky je zajímavé, že tu píseň jde poznat,když ji složí Axl s Izzym, možná proto, že Izzy tam má vždy trochu toho svého country. Tak zas příště papa lil *4*
  • ...

    Je to největší fešák, no prostě Izzy... *14*
  • ***

    Je to prostě kocourek!
  • ou XD

    jj *14* *1*
  • Konečně

    No konečně mi sem někdo nahrál toho ťutínka. To jsem ráda, že nejsem sama jediná zamilovaná. Už několik let. *14*
    • Re: Konečně

      To teda nejsi *3*
  • :D

    On je prostě boží :D:D *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit