zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jacqueline Bisset

28. 9. 2012 – OSOBNOSTI.cz

Je dcerou praktického lékaře a advokátky francouzského původu. Vystudovala soukromou školu v Berkshire a francouzské lyceum v Londýně. Původně se chtěla věnovat tanci, ale od 1962 uplatnila své ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

VLASTIK (anonym)

Jacqueline Bisset,Claudia Cardinálová a Micheille Pfeiffer jsou nekrásnější herečky a moje nejoblíbenější. Rád se dívám na filmy,ve kterých hrají. Když se objeví v některém našem časopisu,vždy si koupím.
19.8.2017
vlákno reagovat

vlastik (anonym)

Vše nejlepší v Vašim kulatým narozeninám,hlavně zdraví a štěstí vám přeje Vlastik
16.10.2014
vlákno reagovat

Vlastik (anonym)

Paní Bissetová vše nejlepší k Vašim kulatým narozeninám,hlavně hodně zdraví a spokojenosti.Spolu s paní Cardinalovou jste moje nejoblíbenější herečky.Moc se mi líbíte. Vlastik
7.9.2014
vlákno reagovat

Vlastik Štěrba 52 let (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jacqueline je velmi milá a příjemná žena,kromě Jacqueline se mi líbí jen Claudia Cardinale, obě jsou velmi sympatické a krásné. Přeji jím do dalších let hodně zdraví a mnoho dobrého. Vlastik
29.9.2012
vlákno reagovat

Vlastik Štěrba (anonym)

Viděl jsem film Letiště, kde hrála letušku Gwen, Muž z Acapulca, a mnoho jiných. Podařilo se mi nahrát si pořad pana Ebena Na plovárně, kde byla Jacqueline Bisset hostem,mám taky hodně starších časopisů Kino, kde měla své fotografie a články. Je to nejkrásnější herečka. Vlastik
28.9.2012
vlákno reagovat

Vlastik Štěrba (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vlastik. Jacqueline Bisset je nádherná, viděl jsem mnoho filmů, ve kterých hrála, moc krásná a sympatická. Vlastik
28.9.2012
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.